Hiporehabilitační pobyt v Želkovicích

ŽELKOVICE, Rekondice Rosky Praha Vás zve na hiporehabilitační a další terapeutický pobyt v Želkovicích u Berouna...

REKONDICE ROSKY PRAHA S HIPOREHABILITAČNÍM A DALŠÍM TERAPEUT. ZAMĚŘĚNÍM V ŽELKOVICÍCH U BEROUNA se koná 16. – 21. 05. 2005. Odjezd je plánován hromadně i individuálně. Ubytování na Farmě Želkovice (v přízemí a patře historických objektů) ve více lůžkových apartmá, ev. bezbariérových bytech. Dle dohody soc. zařízení s koupelna na pokoji. Stravování je zajištěno ve “Špejcharu“ farmy 3x denně (příp. nároky – diety nahlaste v předstihu ved. akce).

CVIČENÍ, PŘEDNÁŠKY, SPOLEČENSKÝ PROGRAM: na farmě dle počasí uvnitř, či venku (Špejchar, klubovna, park atd.), lze s sebou koloHIPOREHABILITACE: denně cca 2 hod na 5 koních Jezdeckého klubu s odbor. personálem a s nástupní rampouna na otevřené či kryté jízdárněPROGRAM: a) běžný den: rozcvička, snídaně, hiporehabilitace, oběd, hromadné či individuální cvičení (většinou na bázi jógy), dle počasí a dohody případně návštěvy zajímavých lokalit (Koněprusy, Neumětely, Hořovice)


b) nástupní den: po obědě ve 13:30h první lekce hipoterapie, zásady chování ve stáji a u koní – bezpečnost


c) den odjezdu: dopolední program, poslední lekce hipoterapie, odjezd po obědě v cca 14:00 hod.PODMÍNKY ÚČASTI: Závazná přihláška do Rosky Praha, lékařské doporučení s podpisem účastníka, doklad o úrazovém pojištění (minimálně na tuto akci), doklad o zaplacení účastnického poplatku Kč 1.100,- (var. symb. č. 123) a další doklady (OP, karta zdrav. pojišťovny, případně aktuální lékařská zpráva)S SEBOU: Cvičební úbor a karimatku, ,na koně – nešustivé volnější oblečení s dlouhými rukávy a dlouhými nohavicemi, bundu do větru, pevné stahovací boty (doporučujeme rukavice, šátek, vlastní helmu)
KONTAKTNÍ ADRESA: HIPOREHABILITACE ROSKA PRAHA, Miloslav Mlčkovský, Doubravická 1305/10, 149 00 Praha 4


email: miloslav.mlckovsky@volny.cz byt/tel./zázn.:272 913 495


Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami