SVATOANENSKÉ SLAVNOSTI aneb slavnosti bez bariér – 4. ročník

ŽÍREČ U DVORA KRÁLOVÉ n. L., 30. července proběhnou v areálu Domova sv. Josefa Svatoanenské slavnosti doplněné jarmarkem chráněných dílen a lidových řemesel...

SVATOANENSKÉ SLAVNOSTI
aneb slavnosti bez bariér – 4. ročník

Kdy: v sobotu 30. července 2005


Kde: v areálu Domova svatého Josefa v Žirči u Dvora Králové (středisko Oblastní charity Červený Kostelec)


Program:


čas KOSTEL čas NÁDVOŘÍ čas PARK
13:00 poutní mše svatá – přístupná zdarma 14:00 Loutkové divadlo J. Holasové – “O Palečkovi” 14:00 Eva Henychová – zpěvačka a kytaristka
14:30 Od baroka po romantismus – zpěv, flétna, housle, klavír 15:00 Rodina Pilařova a klienti DSJ – vlastní a lidová tvorba 15:15 Doubek – folklórní taneční soubor
15:40 Kytarový koncert – Petr Fiala 16:00 Loutkové divadlo J. Holasové – “Hrnečku vař” 16:00 Indická klasická hudba – E. Kubičková (esrádž) T. Reindl (tabla)
17:30 Václav Uhlíř, Vít Havlíček – varhany, zvonkohra 16:30 Slávek Janoušek – folkový písničkář 17:00 Jazzové improvizace – M. Brunner (flétna), J. Helešic (bicí)
18:30 Divadlo Líšeň-Brno “Robinson” 18:00 Pouta – folková kapela z Pardubic
19:00 Miroslav Paleček – písničkář a kytarista

Po celou dobu slavností bude v parku probíhat jarmark chráněných dílen a lidových řemesel, pro děti je připraven dětský zábavný koutek a projížďka na koních. Občerstvit se můžete tradičně (masně i nemasně). V čajovně v secesním altánku můžete ochutnat lahodný bylinkový čaj.
V průběhu slavností se uskuteční den otevřených dveří, ve vstupní hale DSJ bude instalována prodejní výstava obrazů malířky Jarmily Ročkové a Jiřího Kristena.


Vstupné:
Dospělí: 90 Kč
Studenti a důchodci: 60 Kč
Děti do 14 let a zdravotně postižení: zdarma


Výtěžek ze slavností bude využit na zakoupení závěsného transportního a zvedacího systému ERILENS na jeden dvoulůžkový pokoj, jehož cena činí přibližně 150 000 Kč.


Výtěžek akce bude zdvojnásoben nadací Divoké Husy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami