Stolní kalendář Rosky na rok 2006

Pro příští rok vydala Roska ve spolupráci se svými partnery vkusný stolní kalendář...

Pro příští rok vydala Roska ve spolupráci se svými partnery vkusný stolní kalendář.

Jsou v něm Toulky přírodou vnímané očima fotografa Petra Beráka. Každý týden v roce v něm najdete přinejmenším jeho zajímavou fotografii.

Petr se narodil v roce 1970 v Praze. Již několik let je jeho zálibou fotografování. Především se zajímá o přírodu, kam směřuje většinu svých fotografií. I když, pro jeho zdravotní handicap způsobený nemocí, není jednoduché některé snímky pořídit, má radost, když se fotografie povede a i že se líbí ostatním.Zúčastnil se Výstav Cesta za duhou, v roce 2003, 2004, 2005, v roce 2005 vystavoval v Brně, v divadle Barka, v létě měl výstavu v Litomyšli v galerii Duke u výtvarníka Jiřího Dudychy a koncem roku má spolu s dalším fotografem Honzou Hrubým v Brně výstavu „Do přírody s handicapem“.V letošním roce se samozřejmě zúčastnil také prvního představení unikátní putovní výstavy „Roztroušená skleróza v Čechách“, která proběhla na zámku v Hořovicích a na které byly vhodně spojeny ucelené informace o RS, které byly na 12 posterech doplněné více než 60 výtvarnými díly lidí s RS. Také na ní přispěl uceleným souborem svých fotografií. Ve sdružení Roska je aktivním členem od roku 1996. Pravidelně přispívá svými fotografiemi do časopisu Roska a dalších tištěných materiálů.

Tento ojedinělý stolní kalendář na příští rok, který je i dobrou prezentací všech lidí s roztroušenou sklerózou si můžete objednat, nejlépe hromadně, za akční cenu 50,- Kč/ks.

Objednávky vyřizuje MS centrum Roska v Praze a všechny regionální pobočky Roska.

Neváhejte a objednejte si náš unikátní kalendář co nejdříve.

Jaroslav Zika

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami