Stolní kalendář Rosky na rok 2006

ROSKA PRAHA, Doplnění informací k objednávkám!

Pro příští rok vydala Roska ve spolupráci se svými partnery vkusný stolní kalendář.

Jsou v něm Toulky přírodou vnímané očima fotografa Petra Beráka. Každý týden v roce v něm najdete přinejmenším jeho zajímavou fotografii.

Petr se narodil v roce 1970 v Praze. Již několik let je jeho zálibou fotografování. Především se zajímá o přírodu, kam směřuje většinu svých fotografií. I když, pro jeho zdravotní handicap způsobený nemocí, není jednoduché některé snímky pořídit, má radost, když se fotografie povede a i že se líbí ostatním. Zúčastnil se Výstav Cesta za duhou, v roce 2003, 2004, 2005, v roce 2005 vystavoval v Brně, v divadle Barka, v létě měl výstavu v Litomyšli v galerii Duke u výtvarníka Jiřího Curychy a koncem roku má spolu s dalším fotografem Honzou Hrubým v Brně výstavu „Do přírody s handicapem“.V letošním roce se samozřejmě zúčastnil také prvního představení unikátní putovní výstavy „Roztroušená skleróza v Čechách“, která proběhla na zámku v Hořovicích a na které byly vhodně spojeny ucelené informace o RS, které byly na 12 posterech doplněné více než 60 výtvarnými díly lidí s RS. Také na ní přispěl uceleným souborem svých fotografií. Ve sdružení Roska je aktivním členem od roku 1996. Pravidelně přispívá svými fotografiemi do časopisu Roska a dalších tištěných materiálů.

Tento ojedinělý stolní kalendář na příští rok, který je i dobrou prezentací všech lidí s roztroušenou sklerózou si můžete objednat, nejlépe hromadně, za akční cenu 50,- Kč/ks.

Objednávky přijímá a prodej zajišťuje MS centrum Roska v Praze, Praha 7, Tusarova 10/1438, tel./fax: 266 712 511, e-mail: roska.centrum@chello.cz a všechny regionální pobočky Roska.

Neváhejte a objednejte si náš unikátní kalendář co nejdříve.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami