Chcete se přidat k pražské ROSCE?

V současné době registrujeme na 682 členů...

Naše samostatná regionální organizační jednotka je základním článkem občanského sdružení Unie Roska – české MS společnosti. V současné době evidujeme 682 členů tj. 23 % z celého sdružení.

Při registraci členství v naší organizaci vyplňte nejdříve evidenční list (zelený), který dostanete v MS cemtru Roska, Tusarova 10/1438, 170 00 Praha 7, přihlásit se můžete i e-mailem: rs.centrum@centrum.cz nebo přímo u Zuzany Kuklové.

Členský příspěvek roku 2006 je opět ve výši 90,- Kč. Tento příspěvek prosím zaplaťte složenkou, bankovním převodem na náš účet 1824319/0800 nebo platbou v hotovosti v MS centru Roska. Nezapomeňte napsat variabilní symbol této platby, který je 11. Můžete-li rádi přivítáme i vyšší částku. Při placení musí být přesně uvedeno jméno člena za kterého je platba realizována. Děkuji všem za vstřícnost.

Platné členství vám, na základě předložení kopie dokladu o zaplacení příspěvku, zapíšeme do členského průkazu, který pošlete poštou přímo Zuzaně Kuklové nebo předejte v MS centru Roska.

Nemáte-li ještě členský průkaz tak vám jej, při stejném postupu, vystavíme. Členskou agendu zajišťuje Zuzana Kuklová, Machkova 8/1645, 149 00 Praha 4-Chodov, tel.: 272 920 370, e-mail: z.kuklova@volny.cz .

Všechny členy žádáme o nahlášení všech osobních změn (jméno, adresa, telefon, ČOP, e-mail apod.). Všechny tyto změny hlašte buď přímo Zuzaně Kuklové nebo v MS centru Roska. Pokud máte nahlašte nám zejména vaší e-mailovou adresu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami