Hradecký kraj nabízí webový servis neziskovým organizacím

HRADEC kRÁLOVÉ, Na "khk.neziskovka.cz" lze najít informační servis pro neziskové organizace...

Krajský úřad Královéhradeckého kraje prostřednictvím Centra evropského projektování (CEP) zřídil webovou stránku khk.neziskovka.cz, na které nabízí informační servis pro neziskové organizace v kraji. Web nabízí například kontakty, plány akcí, poradnu a další služby, informoval mluvčí CEP Lukáš Pochylý.

“Stránky začaly zkušebně fungovat vloni na podzim, plně funkční se staly nedávno, nyní evidujeme přibližně pět desítek přístupů denně a věříme, že počet návštěvníků poroste,” řekl Tomáš Eichler z CEP. Podoba stránek prozatím nemusí být konečná, Eichler řekl, že je možné je přizpůsobit požadavkům uživatelů z neziskových organizací.

Webové stránky také nabízejí grantový kalendář, nabídku kurzů a vzdělávání či odkazy na tuzemské i zahraniční partnery či informace o evropských fondech. Projekt webových stránek spolufinancuje Evropská unie, neziskové organizace z Královéhradeckého kraje se k odběru novinek mohou přihlásit přímo na stránkách, případně prostřednictvím Centra evropského plánování.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami