ČSOB poskytne nábytek a kancelářskou techniku neziskovým organizacím

Odprodej vybavení bude probíhat paralelně se stěhováním banky ve dvou vlnách. V první vlně si neziskové...

ČSOB se během letošního roku stěhuje ze svých současných budov v centru Prahy do nového ústředí v Praze 5 – Radlicích.

ČSOB neziskovkámV souvislosti s tím si banka kladla otázku, jak vhodně využít nábytek, kancelářské vybavení a výpočetní techniku, které jsou v dobrém stavu. Banka dlouhodobě spolupracuje s neziskovým sektorem, přirozené řešení se tak nabídlo samo a ČSOB poskytne vybavení charitativním organizacím.

Odprodej vybavení bude probíhat paralelně se stěhováním banky ve dvou vlnách. V první vlně si neziskové organizace budou moci koupit více než 4 000 kusů kancelářské a výpočetní techniky, jako jsou počítače, kopírky, scannery či telefony. Ve druhé vlně se pak bude odprodávat samotný nábytek. K dispozici budou stoly, židle, kontejnery i šatní skříně.

Kancelářskou techniku je nutno závazně objednat již nyní, k dispozici vám bude na přelomu dubna a května 2007. O prodeji nábytku budete informováni prostřednictvím stránek www.neziskovky.cz.

K dispozici pro vás máme:

PC sestavy (počítač + monitor) – 90 ks
Monitory – 1 280 ks
Kopírky – 90 ks
Scannery – 35 ks
Tiskárny – 590 ks
Telefony – 2 000 ks.

Veškerá technika je cca 4 roky používaná v běžném kancelářském provozu. K PC sestavám jsou k dispozici periferní zařízení (klávesnice a myši). Počítače jsou distribuovány bez operačního systému.

Ceny jednotlivých položek jsou:

PC sestava (monitor 17“) – 180 Kč
PC sestava (monitor 19“) – 300 Kč
Monitor – 95 Kč
Kopírka malá (stolní) – 400 Kč
Kopírka střední – 700 Kč
Kopírka velká – 1 500 Kč
Scanner – 180 Kč
Tiskárna – 180 Kč
Telefon (pouze pro provoz pod ústřednou) – 180 Kč.

Minimální odběr pro organizaci činí 3 ks. Maximální počet odebraných kusů není stanoven. ICN si vyhrazuje právo stanovit maximální objem objednávky. Odběrateli mohou být pouze neziskové organizace.

V případě zájmu vyplňte prosím závaznou objednávku a zašlete ji do ICN na adresu akce.csob@icn.cz. Na základě této závazné objednávky vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi. Případné dotazy rádi zodpovíme na výše uvedené e-mailové adrese.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami