Vyšla publikace Nápadník 2007

Publikace se člení do 14 kapitol - Sociální zabezpeční, Výhody, Příspěvky zdravotně postiženým občanům, Zákon o sociálních službách a příspěvek na péči, Reforma veřejných financí v praxi, Kompenzační a rehabilitační pomůcky...
Nápadník – sborník informací a rad pro život s postižením, který vydala Liga za práva vozíčkářů, si lze objednat a zdarma obdržet v tištěné podobě, anebo stáhnout z webu ve třech verzích, včetně pro zrakově postižené.

Publikace se člení do 14 kapitol – Sociální zabezpeční, Výhody, Příspěvky zdravotně postiženým občanům, Zákon o sociálních službách a příspěvek na péči, Reforma veřejných financí v praxi, Kompenzační a rehabilitační pomůcky, Náhrada škody na zdraví, Rehabilitace, Doprava, Bydlení a architektonické bariéry, Pracovní uplatnění, Volný čas, Kontakty a Pravomoci úřadů a správní řízení.

Lze si ji objednat a zdarma obdržet v tištěné formě (objednávky na telefonu: 541 249 175, mailu: info@ligavozic.cz nebo formou sms na tel.: 777 010 331) nebo si ho můžete stáhnout na stránkách Ligy za práva vozíčkářů.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami