Zapojte se do průzkumu vzdělávacích potřeb

V rámci projektu spolufinancovaného Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem České republiky a rozpočtem hlavního města Prahy vznikly na Soukromé vysoké škole ekonomických studií v Praze e-learningové kurzy Základy účetnictví a Daňová evidence pro osoby samostatně výdělečně činné se zaměřením na osoby s postižením. Nyní probíhá jejich ověřování, kterého se z velké části účastní i lidé s roztroušenou sklerózou...

V rámci projektu spolufinancovaného Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem České republiky a rozpočtem hlavního města Prahy vznikly na Soukromé vysoké škole ekonomických studií v Praze e-learningové kurzy Základy účetnictví a Daňová evidence pro osoby samostatně výdělečně činné se zaměřením na osoby s postižením. Nyní probíhá jejich ověřování, kterého se z velké části účastní i lidé s roztroušenou sklerózou. Protože SVŠES chce nabídku e-learningových kurzů dále rozšířit, připravila průzkum vzdělávacích potřeb. Vyplníte-li dotazník, pomůžete tak možná těm, kteří marně hledají v oblasti vzdělávání to, co potřebují.

V případě zájmu může SVŠES připravit vedle e-learningových kurzů na síti také kurzy prezenční. Vyhovět poptávce na vzdělávacím trhu předpokládá znát reálné potřeby jejich potenciálních účastníků, proto se škola rozhodla provést dotazníkový průzkum vzdělávacích potřeb.

Dotazník v elektronické podobě je umístěn na e-learningovém portálu školy (http://elearning.svses.cz/course/view.php?id=153). Není nutné znát přihlašovací jméno, heslo ani žádný klíč. Stačí si vybrat buď dotazník v elektronické podobě (http://elearning.svses.cz/mod/feedback/view.php?id=8382) a vyplnit jej on-line, anebo si stáhnout stejný dotazník jako dokument MS Wordu (http://elearning.svses.cz/mod/feedback/view.php?id=8382), vytisknout, vyplnit a poté odeslat poštou.

Chcete-li pomoci těm, kteří marně hledají v oblasti vzdělávání to, co potřebují, vyplňte prosím dotazník. Řekněte o něm všem, o nichž si myslíte, že mají zájem dále se vzdělávat v kurzech. Pošlete e-mailem svým známým odkaz na dotazník, pomůžete tím dobré věci.

V současné době probíhá pilotní ověřování kurzů Základy účetnictví a Daňová evidence pro osoby samostatně výdělečně činné se zaměřením na osoby s postižením. Každého kurzu se účastní 16 lidí, kteří nyní studují po Internetu pod vedením tutorky. V době zahájení kurzu měli všichni účastníci kurzů možnost setkat se na úvodním tutoriálu v bezbariérové učebně.

Bližší informace o projektu a jeho průběhu naleznete na vzdělávacím portálu (http://www.svses.cz/projekty/e_kurzy.php) , kde jsou umístěny také fotogalerie z prvního (http://www.svses.cz/skola/akce/projekty/tutor_de/foto.php) i druhého (http://www.svses.cz/skola/akce/projekty/tutor_zu/foto.php) úvodního tutoriálu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami