Den D

PARDUBICE, Cílem 4. ročníku je opět odměnit ty, kdo v sociální, zdravotní kulturní, výchovně-vzdělávací či ekologické oblasti dobrovolně a zdarma pracují pro své okolí. Tentokrát si originální keramickou sošku anděla ze severomoravského uměleckého ateliéru Černá kočka odnesou dobrovolníci, odměnění některou z cen v následujících kategoriích : Odměna odborné komise, Hlasuje kraj, Hlasuje veřejnost, Hlasují média...

Dne 13. 12. 2007 byl slavnostně vyhlášen nový ročník ocenění dobrovolníků Den D 2008. Slavnostní galavečer Den D se bude konat 6. 3. 2008 ve Východočeském divadle a historicky poprvé budou oceňováni nejen dobrovolníci Pardubického kraje, ale celých východních Čech, tedy obou východočeských krajů, Pardubického i Královéhradeckého.

„Galavečer Den D bude v březnu pokračovat čtvrtým ročníkem a cílem je opět odměnit ty, kdo v sociální, zdravotní kulturní, výchovně-vzdělávací či ekologické oblasti dobrovolně a zdarma pracují pro své okolí. Tentokrát si originální keramickou sošku anděla ze severomoravského uměleckého ateliéru Černá kočka odnesou dobrovolníci, odměnění některou z cen v následujících kategoriích : Odměna odborné komise, Hlasuje kraj, Hlasuje veřejnost, Hlasují média, Hlasují partneři“ uvedl Jan Vojvodík, předseda a výkonný ředitel občanského sdružení SKP-CENTRUM, které oceněné dobrovolníků již tradičně pořádá, tentokrát podruhé společně s Terra Nostra Malebný kraj, o.p.s.

„Prosíme všechny, kdo ve svém okolí znají nějakého dobrovolníka, aby jej nominovali na ocenění. Ze zaslaných nominací vybere komise složená z osobností obou východočeských krajů čtrnáct oceněných. Nominace je možné zasílat ode dneška až do 10. února 2008 na adresu SKP-CENTRUM, Den D, Jungmannova 2550, 530 02 Pardubice. Nominační formuláře je možné si vyzvednout na všech městských a obecních úřadech, zájemci je rovněž naleznou na www.skp-centrum.cz“ doplňuje Leoš Malina, zástupce ředitele o.s. SKP-CENTRUM.

Nad slavnostním galavečerem převzali záštitu vicehejtman Pardubického kraje Ing. Roman Línek, hejtman Královéhradeckého kraje Ing. Pavel Bradík a primátor Statutárního města Pardubice Ing. Jaroslav Deml. Generálním partnerem galavečera Den D je společnost Provident Financial.

Kontakt :

Leoš Malina, DiS., zástupce ředitele o.s. SKP-CENTRUM

tel. 774 658 585, leos.malina@skp-centrum.cz

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami