Stejná šance – Zaměstnavatel 2008

Stejná šance – Zaměstnavatel 2008 je prestižní soutěž zaměstnavatelů, kteří lidem se znevýhodněním dávají na pracovním trhu stejnou šanci jako ostatním a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti. Cílem soutěže je podpořit podniky, které zaměstnávají osoby s postižením, poskytnout jim veřejné uznání a prostřednictvím příkladů jejich dobré praxe motivovat ostatní firmy, aby osoby s handicapem zaměstnávaly. Nominujte do soutěže...

Nominujte do soutěže Stejná šance – Zaměstnavatel 2008!

Stejná šance – Zaměstnavatel 2008 je prestižní soutěž zaměstnavatelů, kteří lidem se znevýhodněním dávají na pracovním trhu stejnou šanci jako ostatním a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

Cílem soutěže je podpořit podniky, které zaměstnávají osoby s postižením, poskytnout jim veřejné uznání a prostřednictvím příkladů jejich dobré praxe motivovat ostatní firmy, aby osoby s handicapem zaměstnávaly.

Sběr nominací do soutěže potrvá do 28. března 2008. Nominovat zaměstnavatele může kdokoli vyplněním nominačního listu, který je dostupný na portále www.rytmus.org.

Soutěž se koná pod záštitou Dr. Ing. Jaromíra Drábka, prezidenta Hospodářské komory ČR.

Soutěž Stejná šance – Zaměstnavatel 2008 pořádá občanské sdružení Rytmus ve spolupráci s dalšími poskytovateli podporovaného zaměstnávání: Mesada České Budějovice, AGAPO Brno, Elim Vsetín, Možnosti tu jsou, o.p.s., Jurta Agentura Osmý den, a to v krajích Jihočeském, Jihomoravském, Zlínském, Pardubickém, Plzeňském, Libereckém, Ústeckém, Středočeském a v kraji Hlavního města Praha. Soutěž se nevztahuje na zaměstnavatele s více jak padesáti procenty zaměstnanců se znevýhodněním.

Další informace o soutěži sdělí Mgr. M. Bromová, Rytmus, Bruselská 16, 120 00 Praha 2, tel. čísle 224 251 610, martina.bromova@rytmus.org.

Soutěž realizuje o.s. Rytmus v rámci EQUAL projektů SUPP a SUPR. Tyto projekty jsou spolufinancovány Evropským sociálním fondem EU a státním rozpočtem České republiky.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami