Karneval APA aneb roztancujme bariéry

OLOMOUC, V pátek 11. dubna se v Regionálním centru Olomouc uskuteční premiérový ročník Karnevalu APA (neboli Aplikovaných pohybových aktivit), který si do svého podtitulu vetkl motto „Roztancujme bariéry“...
Rej plný masek a tance, ukázky tanců na vozíku, hip-hop v podání klientů ÚSP v Olšanech a výuka středověkých tanců, to vše v Regionálním centru Olomouc.

V pátek 11. dubna se v Regionálním centru Olomouc uskuteční premiérový ročník Karnevalu APA (neboli Aplikovaných pohybových aktivit), který si do svého podtitulu vetkl motto „Roztancujme bariéry“.

Organizátory jsou studenti oboru Aplikovaná tělesná výchova, nad kterými převzala patronát Katedra Aplikovaných pohybových aktivit Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci.

Pojďme si dokázat, že bariéry existují jen v naší mysli – můžete se těšit na rej plný masek a tance, na ukázky tanců na vozíku, hip-hop v podání klientů ÚSP v Olšanech a také na výuku středověkých tanců. Na vše bude jako čestný host dohlížet pan Vlastimil Harapes! Vstupenky v ceně 150,- Kč si můžete objednat na e-mailové adrese karnevalapa@seznam.cz, kde vám také rádi poskytneme veškeré informace o karnevalu. Pro informace můžete volat také pana Fraňka na telefonních číslech 776 571 014 nebo 731 473 866.

Bližší informace o Aplikovaných pohybových aktivitách (jakožto zastřešující myšlence) naleznete na www.apa.upol.cz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami