K2 … klíčovými Kompetencemi na vrchol své Kariéry

PRAHA, Projekt je určen mladým lidem do 30 let evidovaným na úřadech práce na území hl. m. Prahy a zájemcům a uchazečům o zaměstnání stejné věkové kategorie. V rámci účasti v projektu vám bude propláceno cestovné i občerstvení. Účast v projektu je zdarma. Vzhledem k bezbariérovosti školících prostor a bohatým zkušenostem lektorů je projekt vhodný také pro osoby se zdravotním postižením, zejména pro osoby s pohybovým handicapem a vozíčkáře...

Nezisková organizace 4PEOPLE o. s. vám nabízí možnost zúčastnit se motivačně vzdělávacího programu K2 … klíčovými Kompetencemi na vrchol své Kariéry spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

Projekt je určen mladým lidem do 30 let evidovaným na úřadech práce na území hl. m. Prahy a zájemcům a uchazečům o zaměstnání stejné věkové kategorie.

Máte-li pocit, že jste pro svou budoucí kariéru zatím připraveni pouze teoreticky, ale praktické zkušenosti vám schází, případně již zkušenosti máte, ale chcete se zdokonalit v komunikačních a sebeprezentačních dovednostech, je tento program určen právě vám. Co vám tedy konkrétně nabízí?

Prostřednictvím intenzivního vzdělávacího tréninku se zdokonalíte v klíčových dovednostech, které jsou pro vaši budoucí kariéru nezbytné. Vzdělávací okruhy jsou zaměřeny na rozhodovací dovednosti, vyjednávací a argumentační, schopnosti řešit konfliktní situace, sebeprezentaci. Ve zkratce řečeno jde o klíčové komunikační dovednosti, které vám váš profesní život usnadní a naučí vás efektivně komunikovat jak se zaměstnavatelem, tak s ostatními lidmi, které při výkonu svého povolání potkáte.

Mimo jiné se vám bude po ukončení kurzů věnovat i zkušený personalista, se kterým budete mít šanci vyzkoušet si „na nečisto“ přijímací pohovor a zhodnotit tak své silné i slabé stránky. Personalistou, který se vám bude individuálně věnovat, bude zkušený pracovník společnosti PERSPEKTIVA Praha s. r. o., která v personalistice působí již od roku 1999 a má se zaměstnáváním různých uchazečů nemalé zkušenosti. Stejně tak disponuje širokou základnou zaměstnavatelů, kteří hledají vhodné zaměstnance na konkrétní pracovní pozice.

V rámci účasti v projektu vám bude propláceno cestovné i občerstvení. Účast v projektu je zdarma. Vzdělávacímu tréninku bude věnováno 8 školicích dní, po jejichž ukončení budou následovat individuální pohovory s personalistou, jejichž součástí bude i nabídka potenciálních zaměstnavatelů, kde byste mohli své dovednosti uplatnit.

První běh vzdělávacího tréninku započte v květnu a poslední v měsíci červnu 2008.

Vzhledem k bezbariérovosti školících prostor a bohatým zkušenostem lektorů je projekt vhodný také pro osoby se zdravotním postižením, zejména pro osoby s pohybovým handicapem a vozíčkáře.

Pro konkrétní informace a registraci v projektu nás kontaktujte: 4PEOPLE o. s. (koordinátor projektu), ka2@ka2.cz, 773 677 792.

Více informací zde:

clanky/pozvanka

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami