Nikdy není pozdě

PRAHA, Hledáte práci ale pořád nic? Je pro Vás počítač „španělskou vesnicí“? Neuspěli jste posledně u pohovoru? Neseďte doma a pojďte se vzdělávat. Ukažte zaměstnavatelům, že nepatříte „do starého železa“. Přihlaste se bezplatně do ...

Hledáte práci ale pořád nic? Je pro Vás počítač „španělskou vesnicí“? Neuspěli jste posledně u pohovoru? Neseďte doma a pojďte se vzdělávat. Ukažte zaměstnavatelům, že nepatříte „do starého železa“.

Nezisková organizace 4PEOPLE o. s. (www.4-people.eu) započíná od 6. května tohoto roku vzdělávací aktivity v rámci projektu ESF s názvem Nikdy není pozdě (www.nenipozde.cz). Projekt je určen pro nezaměstnané osoby z Prahy starší 50 let, kterým projekt během jednoho měsíce bezplatně poskytne kvalitní a akreditované vzdělávací kurzy z oboru informačních technologií a komunikačních dovedností.

Následné uplatnění účastníka kurzů je velice širokého charakteru. Může se jednat např. o pracovníky call center, kterých je v současné době poptáváno veliké množství, ale i o jiné profese, k jejichž výkonu je důležitá práce s počítačem a schopnost vyjadřování.

Vzdělávací kurzy jsou dále doplněny o poradenské aktivity, které napomohou účastníkovi najít si svou cestu na trhu práce v Praze. Partnerská organizace PERSPEKTIVA Praha s. r. o., která má tyto aktivity na starosti, také napomůže účastníkům aktivně vyhledat vhodné zaměstnání.

Účastníci absolvují následující vzdělávací kurzy:

– informační technologie (základy PC a Windows, MS Word, MS Excel, Internet) – celkem 49 hodin;

– komunikační dovednosti (komunikační a prezentační dovednosti, profesionální telefonická komunikace a přesvědčivá argumentace) – celkem 56 hodin.

Vzhledem k bezbariérovosti školících prostor a bohatým zkušenostem lektorů je projekt vhodný také pro osoby se zdravotním postižením. Zejména pro osoby s pohybovým handicapem a vozíčkáře.

Kontaktujte nás, dokud Není Pozdě… a stále máme volná místa.

Ing. Martin Ambrůz, projektový manažer 4PEOPLE o. s., info@nenipozde.cz, 773 477 791

Více informací zde:

clanky/pozvánka

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami