Počítačové kurzy

PRAHA, Každý kurz trvá standardně pět týdnů, dvakrát týdně dvě hodiny výuky, k tomu je důležitá ještě obdobná příprava doma. Pokud nemáte počítač, můžete pro domácí přípravu využít i naši...

K 30.6.2008 skončí projekt Podaná ruka, který byl financovaný Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem České republiky a rozpočtem hlavního města Prahy, končí i finanční podpora, díky které jsme mohli bezplatně poskytovat počítačové kurzy pro osoby zdravotně znevýhodněné.

V této činnosti chceme ale i nadále pokračovat s tím, že účastníci kurzů budou od 1.července 2008 finančně přispívat na náklady spojené s provozem kurzů. Níže uvedené částky pokrývají pouze pronájem učebny a zařízení a naše společnost bude tudíž i nadále přispívat na jejich provoz.

Fyzické osoby se zdravotním handicapem 1330 Kč / 20 hodinový modul

Ostatní fyzické osoby 1990 Kč / 20 hodinový modul (vč. kurzů pořádaných mimo sídlo B. P. T.) Ceny jsou uváděny včetně DPH

Tato cena zahrnuje vstupní testování, po kterém je každý účastník zařazen do příslušného modulu. Dále zahrnuje materiál pro kurz Základů PC a závěrečný test.

Školíme v následujících modulech:

– Základní pojmy informačních technologií

– Práce počítačem a správa souborů

– Word Textový editor

– Excel Tabulkový editor

– Internet Služby informačních sítí

– Access Databáze a systém pro uchování dat

– Powerpoint Prezentace a práce s grafikou

V průběhu kurzů se naučíte, jak počítač ovládat, pracovat se soubory a složkami, napsat text, vyhledávat informace na internetu a komunikovat s ostatními pomocí e-mailu. Věk ani míra postižení nejsou důležité. Rozhoduje jenom Vaše chuť učit se novým věcem.

Každý kurz trvá standardně pět týdnů, dvakrát týdně dvě hodiny výuky, k tomu je důležitá ještě obdobná příprava doma. Pokud nemáte počítač, můžete pro domácí přípravu využít i naši učebnu, pokud je volná. Kurzy probíhají od pondělí do čtvrtka od 9:00 do 17:00 na adrese Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4.

Na konci lekcí je možné si domluvit konzultaci o probrané látce. Každý kurz je zakončen výstupním testem. V případě úspěšného složení obdržíte Certifikát Centra vzdělávání B.P.T. spol. s r.o. s možností postoupit do dalšího navazujícího kurzu.

Další možností je získat certifikát ECDL (Evropský řidičák na počítače). Jsme akreditovaným testovacím střediskem a můžeme provádět testy ECDL. Toto testování se řídí speciálním ceníkem.

Vaše dotazy zodpovíme a další informace Vám rádi poskytneme na e-mailu: info@ibpt.cz případně telefonicky: 241 405 173 nebo na www.ibpt.cz

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami