Nápadník – sborník informací a rad pro život s postižením

Více než 200 stran obsahuje aktualizované kapitoly o důchodech a dalším hmotném zabezpečení, o příspěvcích, pomůckách, rehabilitaci, pracovním uplatnění, bariérách a bydlení, dopravě a úpravách aut. Dozvíte se užitečné informace např. o odškodnění po úrazu, budete mít k dispozici přehled kontaktů organizací dle typů postižení ve svém regionu a získáte přehled pravomocí úřadů...
Liga za práva vozíčkářů, o. s., vydává i letos publikaci Nápadník – sborník informací a rad pro život s postižením.Více než 200 stran obsahuje aktualizované kapitoly o důchodech a dalším hmotném zabezpečení, o příspěvcích, pomůckách, rehabilitaci, pracovním uplatnění, bariérách a bydlení, dopravě a úpravách aut. Dozvíte se užitečné informace např. o odškodnění po úrazu, budete mít k dispozici přehled kontaktů organizací dle typů postižení ve svém regionu a získáte přehled pravomocí úřadů. Nově jsou zařazeny vzory odvolání a informace o některých léčebných metodách.
Nápadníka si můžete objednat v tištěné podobě za 60 Kč, na CD za 40 Kč nebo v tištěné podobě i s CD za 80 Kč. Letos jsme museli přistoupit na zpoplatnění publikace, aby bylo možné ji zrealizovat v potřebném množství a kvalitě. Zájemci mohou psát své objednávky na mail: info@ligavozic.cz, telefonovat na číslo 537 021 493 nebo psát SMS na číslo 777 010 331.
Doufám, že vám bude naše publikace k užitku, a přivítám vaše podněty pro další vydání.
Hana Valová
Zdraj: Helpnet.cz
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami