Plzeň láká na festival Na konci léta

PLZEŇ, Již podruhé se můžete přijít rozloučit s létem do Křižíkových sadů v Plzni. Občanské sdružení Ty a Já zde bude 13.9.2008 pořádat jednodenní hudebně-divadelní festival, který si klade za úkol, spojit dva světy, svět slávy a popularity se světem zapomnění a samoty. Alespoň na pár hodin se na jednom jevišti vystřídají umělci tzv. zdraví a tzv. handicapovaní. Divákům tak chceme ukázat, že i lidé s handicapem zvládnou velké věci. Naše pozvání přijali například Duhové děti...

Již podruhé se můžete přijít rozloučit s létem do Křižíkových sadů v Plzni. Občanské sdružení Ty a Já zde bude 13.9.2008 pořádat jednodenní hudebně-divadelní festival, který si klade za úkol, spojit dva světy, svět slávy a popularity se světem zapomnění a samoty. Alespoň na pár hodin se na jednom jevišti vystřídají umělci tzv. zdraví a tzv. handicapovaní. Divákům tak chceme ukázat, že i lidé s handicapem zvládnou velké věci. Naše pozvání přijali například Duhové děti, soubor Jitřenka, kapela Leontýna z Rostok, ale i známí hudebníci, jako Václav Koubek, Zbyněk Drda,Chodská vlna, Chichotaj či Hlasoplet.
Za zmínku také stojí doprovodný program – lidé si budou moci zasoutěžit v jízdě na invalidním vozíku, nebo vyzkoušet pomůcky pro nevidomé.

Celým festivalových dnem Vás bude provázet Zdeněk Lahoda, který je i jedním z organizátorů akce a Vilém Dubnička, známý plzeňský divadelník.

A důležitá informace na závěr – na celý festival je vstup ZDARMA. Místo, datum a čas konání?
Křižíkovy sady – Proluka
13. 9. 2008 od 10.00 hod. do 22.00 hod.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami