Na Rehaprotex opět zdarma Vlakem plným úsměvů

Až do areálu brněnského výstaviště dopraví zájemce se zdravotním postižením Vlak plný úsměvů, který na veletrh Medical Fair Central Europe 2008, přehlídku Rehaprotex a akci Pro Váš úsměv vypraví tradičně České dráhy. Vlak s bezbariérovými vagóny vyrazí 21. října z Prahy se zastávkami v Kolíně, Pardubicích, České Třebové, Svitavách a Blansku, kvůli omezené kapacitě je však vhodné přihlásit se co nejdříve!...

Až do areálu brněnského výstaviště dopraví zájemce se zdravotním postižením Vlak plný úsměvů, který na veletrh Medical Fair Central Europe 2008, přehlídku Rehaprotex a akci Pro Váš úsměv vypraví tradičně České dráhy. Vlak s bezbariérovými vagóny vyrazí 21. října z Prahy se zastávkami v Kolíně, Pardubicích, České Třebové, Svitavách a Blansku, kvůli omezené kapacitě je však vhodné přihlásit se co nejdříve!

Chcete se přijet podívat na veletrh Medical Fair Centeral Europe 2008, Rehaprotex, Pro Váš úsměv a nemáte jak? Chcete se vyhnout zácpám nebo si jen odpočinout od řízení? Už jste dlouho necestovali vlakem? Co takhle využít Vlak plný úsměvů, který pro lidi se zdravotním postižením letos připravili České dráhy, a.s. ve spolupráci s Brněnskými veletrhy, a.s. a Ligou za práva vozíčkářů, o.s.
Vlak bude vypraven v úterý 21.10.2008 z Prahy a přiveze Vás zdarma až do areálu brněnského výstaviště. Součástí vlaku budou i bezbariérové vagóny.
Jízdní řád:
Praha Holešovice 06:07
Praha Libeň 06:14
Kolín 07:02
Pardubice hl.n. 07:42
Česká Třebová 08:32
Svitavy 08:49
Blansko 09:35
Brno- výstaviště 10:30

Nazpět téhož dne:

Praha Holešovice 20:20
Praha Libeň 20:10
Kolín 19:20
Pardubice hl.n. 18:50
Česká Třebová 17:52
Svitavy 17:35
Blansko 16:50
Brno- výstaviště 15:45

Tento jízdní řád je třeba brát jako orientační. Místa zastávek jsou závazná, je ale možné, že doby odjezdu budou v minimálním rozsahu změněny. Přihlášení budou o tomto včas informováni.

Pokud máte zájem, zavolejte nebo pište na: Liga za práva vozíčkářů, o.s., Milan Tomášek, tel: 537 021 493, mobil: 777 010 331, e-mail: milan.tomasek@ligavozic.cz

Přihlaste se včas, kapacita je omezená!

Doprovodný program Pro Váš úsměv je podrobně popsán v kalendáři akcí Helpnetu. Doporučujeme také návštěvu Internetovny, která se letos soustředí na pomoc při odstraňování nejrůznějších bariér v komunikaci.

Zdroj: www.helpnet.cz

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami