Výherce celoročníkové soutěže magazínu pro vozíčkáře VOZKA získá elektrický vozík AGAVE

Celoročníková soutěž o elektrický vozík Agave EKON v ceně 38 tisíc korun bude vyhlášena v nadcházejícím čísle 4/2008 magazínu VOZKA, které vyjde na přelomu roku 2008/2009...

Celoročníková soutěž o elektrický vozík Agave EKON v ceně 38 tisíc korun bude vyhlášena v nadcházejícím čísle 4/2008 magazínu VOZKA, které vyjde na přelomu roku 2008/2009.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni předplatitelé Vozky, na které čekají samostatně oceněné dílčí soutěže vyhlašované v každém ze čtyř nadcházejících čísel. Poslední dílčí soutěž bude vyhlášena v čísle 3/2009. Do celoroční soutěže bude zařazena novoroční křížovka z čísla 4/2008, fotografická soutěž Alespoň madlo, kvíz aj.

Předpokladem pro zařazení do konečného slosování je být předplatitelem Vozky a zúčastnit se alespoň jedné dílčí soutěže.

Elektrický vozík Agave EKON má nosnost 180 kg, je vybaven dvěma bateriemi 12V/55 Ah pohánějícími dva motory 450 W, umožňujícími dojezd až 35 km rychlostí 9 km/h. Vozík je opatřen robustní a stylovou konstrukcí z ocelových trubek, komfortním otočným polohovatelným sedadlem, nastavitelnými bočními opěrkami a programovatelným joystickem. Jeho zadní kola a kompaktní rozměry poskytují optimální manévrovatelnost a dostupnost. Disponuje dobrým výkonem pro vnitřní i venkovní povrchy. Bližší info: www.agave.cz.

Severomoravský magazín pro vozíčkáře a jejich přátele VOZKA
Redakce: Petr Dzido, Tylova 4, 700 30 Ostrava-Zábřeh, tel. 596 783 174, e-mail: dzidopetr@volny.cz, http://www.vozickari-ostrava.cz/vozka/pagevoz.htm

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami