Světový den RS aneb Máme pod čepicí

Máme pod čepicí… aneb vyrobte si co nejoriginálnější pokrývky hlavy. Oslovte proto prosím své známe, členy Rosky nebo jen přátele a pojďte si hrát a spojit tak všechny regiony pod jednu velkou čepici...

Vážení a milí,

asi Vám už nemusím přípomínat, že 27.5. budeme poprvé slavit Světový den roztroušené sklerózy. Světová federace tento ten den určila vždy na poslední květnovou středu. Akce a oslavy pořádá již během prvního ročníku přes 85 zemí včetně ČR.

Hlavní akcí, která bude reprezentovat české oslavy, bude Kulturně-společenský den v Jindřichově Hradci.

Návštěvníci se mohou zdarma těšit na prohlídky historických pamětihodností Jindřichova Hradce (muzeum, zámek) a kulturně-společenský program od 15.00 v prostorách Muzea Jindřichův Hradec. V rámci programu budou pokřtěny také 2 knihy „roskařů“ a samozřejmostí je také zajímavý a bohatý program.

Připraveno bude také občerstvení. Bezbariérový přístup do objektů a na celou akci je zajištěn.

Pokud se budete chtít zúčastnit, prosíme o potvrzení účasti (Vás i případného doprovodu) předem do 20.5.2009 a to emailem na centrum@roska-praha.cz nebo telefonicky na čísle 266 712 511.

Je nám jasné, že ne všichni budou moci přijet a zúčastnit se. Proto také organizujeme ještě doprovodnou akci:

Máme pod čepicí… aneb vyrobte si co nejoriginálnější pokrývky hlavy…

V rámci této akce vyzíváme všechny regionální Rosky, ale i jednotlivce, aby zorganizovali ve svém městě/regionu akci, při které společně vyrobí zajímavé přikrývky hlavy (klobouky, čepice, šátky, čelenky…,co Vás jen napadne, fantazii se meze nekladou). Pokrývky může vyrábět jak jednotlivec, tak skupina, ani materiál není nijak omezen. Podmínkou je jen to, aby pokrývka hlavy byla vlastnoručně vyrobena.

Oslovte proto prosím své známe, členy Rosky nebo jen přátele a pojďte si hrát a spojit tak všechny regiony pod jednu velkou čepici☺.

Hotové výrobky vezměte sebou na akci a předveďte se v nich, nebo je zašlete alespoň do 3 dnů před akcí na adresu Roska Jindřichův Hradec, sídliště Vajgar 579/III, 377 01 Jindřichův Hradec.

Všechny výrobky budou v rámci oslav Světového dne prezentovány. Zároveň moc prosím všechny, kteří budou mít zájem se výroby zúčastnit nebo jí organizovat, aby tuto skutečnost sdělili na e-mail: vendulap@roska-praha.cz nebo telefonicky na 773 618 578. Na těchto kontaktech dostanete také další informace.

Těšíme se, že se zúčastníte a že světový den oslavíme,jak se patří!

Za Unii Roska

Vendula Plavcová

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami