Olomoucké výstaviště Flora zve na výstavu Mezi námi – Dny zdravotně postižených

Od 18. do 20. června bude Výstaviště Flora OLOMOUC patřit tradiční integrační akci pro handicapované i zdravé – výstavě MEZI NÁMI – Dny zdravotně postižených. Vstup na výstavu a doprovodné akce je zdarma...

Od 18. do 20. června bude Výstaviště Flora OLOMOUC patřit tradiční integrační akci pro handicapované i zdravé – výstavě MEZI NÁMI – Dny zdravotně postižených. Vstup na výstavu a doprovodné akce je zdarma.

Výstavy MEZI NÁMI se širokou nabídkou pomůcek, potřeb a služeb pro handicapované, doplněné doprovodným programem určeným všem – nejen zdravotně postiženým, ale i těm, kteří žádným handicapem netrpí – se společně s výrobci, prodejci a distributory účastní i zástupci zdravotnických a sociálních zařízení, humanitárních organizací a občanských sdružení z celé ČR.

Každodenní doprovodný program HANDICAPIÁDA (koná se za finanční podpory Olomouckého kraje a statutárního města Olomouce) nabídne návštěvníkům bezplatné zdravotní odborné poradenství, ukázky různých léčebných terapií – canisterapie a hipoterapie se speciálně cvičenými pejsky a koňmi, představí poskytovatele sociálních služeb.

Zájemci budou moci besedovat s odborníky a lidmi z praxe o komunikaci s handicapovanými, zdravém životním stylu, ale i o tom, jak si co nejlépe užít seniorský věk a na další zajímavá témata. Nebudou chybět soutěže, hry, sportování, cvičení tai-chi, pěvecká, taneční a divadelní představení, módní přehlídky pro zdravé i postižené, keramická dílna, autoškola pro tělesně postižené, plavby na raftu v patrkovém areálu.

Nabídku doplní prodej výrobků z chráněných dílen, expozice výtvarných prací zdravotně postižených a zajímavé výstavy fotografií ze života handicapovaných, malých onkologických pacientů a humanitárních misí Arcidiecézní charity Olomouc.

Výstava MEZI NÁMI se koná s finační podporou Olomouckého kraje a statutárního města Olomouc. Vstup je ZDARMA, brány výstaviště budou pro návštěvníky otevřeny denně od 10 do 18 hodin, poslední den výstavy do 16 hodin.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami