Daruj správně

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP), který se věnuje vybranými projekty problematice roztroušené sklerózy, byl Fórem dárců zařazen do projektu "Daruj správně"...

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP), který se věnuje vybranými projekty problematice roztroušené sklerózy, byl Fórem dárců zařazen do projektu “Daruj správně”.

Co je projekt darujspravne.cz

Každý už někdy daroval nebo byl osloven neziskovou organizací. Co všichni někdy řešíme je to, aby peníze, věci nebo čas, které darujeme na dobrou věc, skutečně putovaly tam, kam mají. Darujspravne.cz je jediný a unikátní projekt svého druhu v České republice. Ambicí Fóra dárců je každému poskytnout návod, jak se stát dobrým a odpovědným dárcem. Projekt darujspravne.cz prověřuje a doporučuje klíčové neziskové organizace a projekty a je jedinečný v tom, že od vás nechce peníze, ale přináší vám možnost vybrat si a přináší jistotu, že darujete správně. Pokud si tedy vyberete z organizací prověřených značkou darujspravne.cz, nemůžete udělat chybu.

Fórum dárců je jediné celorepublikové sdružení zastřešující dárce v České republice. Na budování dárcovství pracuje Fórum dárců úspěšně již přes 12 let. Mezi naše projekty patří například DMS – Dárcovská SMS, jejímž prostřednictvím přispěli dárci více než 250 milionů korun. Pod Fórem dárců pracuje Asociace nadací, Asociace nadačních fondů a Klub firemních dárců Donator.Pavlína Kalousová, Výkonná ředitelka Fóra dárců

NFOZP se do projektu DMS přihlásil s ochrannou značkou Práce postižených. Pokud chcete tento projekt podpořit, můžete přispět pomocí těchto platebních nástrojů.

Číslo účtu sbírky: 43-5413350247/0100

SMS na tel. číslo 87 777 ve tvaru: DMSmezeraZNACKAPRACE

Více ZDE

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami