Volná pracovní pozice Praha – Zbraslav

Společnost zabývající se IT hledá asistenta/tku ředitelky na plný pracovní úvazek. Na věku ani pohlaví nezáleží, naopak na zodpovědnosti, aktivním přístupu, ochotě učit se, pohodové povaze a čestnosti ano. Práce je vhodná i pro osoby se zdravotním psotižením /prostředí ale není bezbariérové/...

Společnost zabývající se IT hledá asistenta/tku ředitelky na plný pracovní úvazek. Na věku ani pohlaví nezáleží, naopak na zodpovědnosti, aktivním přístupu, ochotě učit se, pohodové povaze a čestnosti ano. Práce je vhodná i pro osoby se zdravotním psotižením /prostředí ale není bezbariérové/.

Předpoklady – komunikativnost, uživatelská práce s PC, případně řidičský průkaz B. Nabízíme příjemné prostředí, pohodové vztahy, důstojnou práci a férové jednání. Prosím o email se stručným životopisem na info@aktivnizivot.cz

Doplňující údaje:

Požadavky a předpoklady – přiměřená mobilita, možnost telefonovat a běžně komunikovat, schopnost něco přenést, uklidit do skříně, manipulovat něčím a pod, komunikační a organizační schopnosti, pracovitost bez pobízení, znalost outlooku, wordu, základů excelu, práce s internetem, písemný i slovní projev na úrovni.

Oceníme tvořivost, nadšení, loajalitu, schopnost považovat se za součást firmy a přiměřeně ji umět i svým chováním a celkovým vystupováním reprezentovat. Součástí práce by byla i péče o kancelářské prostory, tedy doplňování kancel.potřeb a občerstvení, kontrola úklidu, péče o květiny, najímání úklidové agentury atd.

Co naopak nepotřebujeme – znalost cizích jazyků, hlubší znalosti IT, znalost legislativy, účetní a daňové problematiky, fyzickou sílu, mládí :-), zvláštní praxi, řídící schopnosti, ambice (pozice nebude spojena s nějakým odborným růstem).

Co nám na zaměstnancích vadí – konfliktnost, lhostejnost, chybějící smysl pro humor, nezodpovědnost, neschopnost postavit se čelem k práci i případným problémům.

Místo práce – kancelářské centrum Patium kousek od náměstí na Zbraslavi

Pracovní doba – dle dohody v době maximálního zalidnění firmy

Kolektiv – jednoduše super :-), moderní společnost s výbornou pověstí, vyznávající etické podnikání

Prostředí – na úrovni, moderní, čisté, útulné, zdravotní židle Pragonor

Plat – dohodou

Nástup – nejpozději do 1. 4. 2010

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami