Open skies for handicapped

HRADEC KRÁLOVÉ, Vyhlídkové lety byly pro některé handicapované zatím spíše snem než realitou, proto máme radost, že vám můžeme představit akci OPEN SKIES FOR HANDICAPPED. Akce proběhne 26.6.2010 na letišti Hradec Králové, v letošním roce se jedná již o třetí ročník...

Také máte přání proletět se nad mraky a vidět vše z ptačí perspektivy?

Vyhlídkové lety byly pro některé handicapované zatím spíše snem než realitou, proto máme radost, že vám můžeme představit akci OPEN SKIES FOR HANDICAPPED. Akce proběhne 26.6.2010 na letišti Hradec Králové, v letošním roce se jedná již o třetí ročník.

V průběhu prvních dvou ročníků se uvedené akce zúčastnilo přibližně 4000 postižených spoluobčanů z celé republiky a pro 1210 z nich se dokázalo zabezpečit vyhlídkové lety. Akce měly obrovský úspěch i díky celodenním doprovodným kulturním programům a svou účastí akci podpořila i politická reprezentace města Hradec Králové, kraje a představitelé církve.

Akce je charitativní a veškeré finanční prostředky jsou získávány od sponzorů. Účastníci si hradí jen svou vlastní dopravu na akci.

Zúčastnit se mohou jednak organizace sdružující handicapované, ale i jednotlivci, kteří se prokážou průkazem ZTP atd. Každý účastník musí mít vyplněné potvrzení od lékaře se souhlasem k letu. Program pro účastníky, kteří se přihlásí v den konání akce, si uhradí pouze ve výši skutečných nákladů (nekomerční vstupné).

Akce bude přístupná i veškeré veřejnosti za komerčních podmínek, výdělek z komerčního vstupného bude v plné výši použit na financování této akce.

Další informace najdete na http://www.lshk.cz/cs/aktuality/open-skies-for-handicapped-2010

Pokud máte zájem se na akci přihlásit, kontaktuje Bc. Martu Mitiskovou, spoluorganizátorku akce: m.mitiskova@seznam.cz, +420 732 807 428.

Do konce května se také můžete přihlašovat v MS Centru Roska Praha, Tusarova 10, Praha 7, tel.: 266712511, centrum@roska-praha.cz. Přihlášení pak zařídíme společně za celou organizaci.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami