KINO BEZ BARIÉR JIŽ PO DESÁTÉ!!

KARLOVY VARY, Dobrá zpráva pro všechny fanoušky filmu – 2. července začíná v Karlových Varech 45. ročník mezinárodního filmového festivalu...

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky filmu – 2. července začíná v Karlových Varech 45. ročník mezinárodního filmového festivalu.

Jeho nedílnou součástí bude již po desáté projekt Kino bez bariér – projekt, který se snaží po všech stránkách usnadnit vozíčkářům návštěvu filmového festivalu. Handicapovaným a jejich doprovodu jsou k dispozici zdarma vstupenky do bezbariérových kin, asistenční služby, doprava po Karlových Varech a okolí, parkovací místa u hotelu Thermal, rozsáhlý informační servis, který pomůže s orintací ve festivalovém dění. Za 9 let své existence si tento počin získal řadu věrných návštěvníků a těší nás, že počty hostů každým rokem rostou. Sponzorem úspěšného projektu je společnost RWE.

Do 18.června probíhá již tradičně na internetových stránkách www.kinobezbarier.cz soutěž o ubytování v Karlových Varech během festivalu, tak neváhejte a zkuste štěstí!

Veškeré informace o chystaných filmech, programu, doprodných akcích sledujte na www.kviff.com.

Filmové léto se blíží a vy jste na jeho ochutnávku srdečně zváni!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami