Jste zaměstnavatelem osob se zdrav. znevýhodněním v Praze?

Přihlaste se do projektu ochranné známky Práce postižených s dotací magistrátu hl. m. Praha na licenci k ochranné známce...

Dovolte nám vyzvat Vás k projektu ochranné známky PRÁCE POSTIŽENÝCH (www.pracepostizenych.cz), který je ojedinělým projektem v celé Evropské unii a který prezentuje poctivou práci zaměstnavatelů, kteří se zabývají integrací lidí s handicapem.

Vlastníkem ochranné známky Práce postižených je Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (www.nfozp.cz). Pověřenou společností ke správě této značky v České republice je Sdružení pro oceňování kvality (www.sokcr.cz).

V současné době je otevřen projekt s názvem „Ochranná známka Práce postižených v Praze“, který umožní Váš vstup do projektu takřka zdarma.

Veškeré podrobnosti zašle na vyžádání pan Aleš Zeler, výkonný ředitel SOK.

Sdružení pro oceňování kvality
Novotného lávka 5, 116 68 Praha 1
GSM:+420 602 327 922
E-mail: zeler@sokcr.cz

Jsme připraveni začlenit Vás do projektu a prezentovat Vaší společnost jako jednu ze společností, která se zabývá zaměstnáváním osob se zdravotním postižením.

Kdykoliv se na nás můžete obrátit s dotazem jak se do projektu přihlásit nebo informovat Vás o podrobnostech. Upozorňuji však, že finanční pomoc je určena pro 35 zaměstnavatelů z Prahy, kteří se přihlásí nejdříve. Proto neváhejte a pojďte s námi zviditelnit dobrou práci zaměstnavatelů, kteří zaměstnávají osoby se zdravotním postižením

Aleš Zeler Hana Potměšilová
výkonný ředitel ředitelka
Sdružení pro oceňování kvality Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami