Koncert Pro Kili

PRAHA, Zveme Vás na Benefiční "Koncert Pro Kili". Jedná se o koncert, který významně podpoří Expedici pacientů...

Vsechny moc zdravim

…a zaroven moc zvu na Benefiční “Koncert Pro Kili”. Jedná se o koncert, který významně podpoří Expedici pacientů na nejvyšší horu Afriky – Kilimanjaro. Cílem expedice je ukázat, že krásný a dobrodružný život je možný i s roztroušenou sklerózou. Chceme dokázat, že plnit si sny, vystoupat na vrcholy, dosáhnout cílů cest je právem nejen zdravých, ale i nemocných. Našim posláním je také motivovat pacienty, jejich rodiny a přátele k aktivnímu boji s nemocí, která je stejně těžká a dlouhá, jako výstup na nejvyšší horu Afriky.

Dalším a neméně důležitým posláním expedice i koncertu je informovat veřejnost o problematice roztroušené sklerózy.

Přijďte se pobavit a podpořit dobrou věc! Přepošlete tuto informaci i svým přátelům, známým, rodině….a dokažme, že plnit sny je možné.

Lístky jsou v předprodeji v siti Ticket Art na: http://vstupenky.ticket-art.cz/index.php pg=predstaveni&id=6026&auth=21611fced99de679990bd5dd33703335

Nemuzete prijit, ale chcete nas podporit i tak?

Pokud nám chcete pomoci a přispět, tak na účet: Česká spořitelna, č.ú. 1826349/0800, variabilní symbol: 91. Nebo pošlete dárcovskou SMS ve tvaru: DMSmezeraIMPULS na tel. číslo 87 777 (cena je 30 Kč)

Diky a budu se tesit na videnou!

P.S. Zajímá Vás více o expedici Kilimanjaro? Podívejte se na www.facebook.com/Expedice nebo na videa: http://www.youtube.com/watch?v=jhxNbymsRVs

http://www.youtube.com/watch?v=1q7oEz8zXZs

Mgr. Vendula Plavcová, Unie Roska v ČR, vendulap@roska-praha.cz, www.roska.eu, +420773618578

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami