SVATOANENSKÉ SLAVNOSTI aneb slavnosti bez bariér – 4. ročník

ŽÍREČ U DVORA KRÁLOVÉ n. L., 30. července proběhnou v areálu Domova sv. Josefa Svatoanenské slavnosti doplněné jarmarkem chráněných dílen a lidových řemesel...

SVATOANENSKÉ SLAVNOSTI
aneb slavnosti bez bariér – 4. ročník

Kdy: v sobotu 30. července 2005


Kde: v areálu Domova svatého Josefa v Žirči u Dvora Králové (středisko Oblastní charity Červený Kostelec)


Program:


časKOSTELčasNÁDVOŘÍčasPARK
13:00poutní mše svatá – přístupná zdarma14:00Loutkové divadlo J. Holasové – “O Palečkovi”14:00Eva Henychová – zpěvačka a kytaristka
14:30Od baroka po romantismus – zpěv, flétna, housle, klavír15:00Rodina Pilařova a klienti DSJ – vlastní a lidová tvorba15:15Doubek – folklórní taneční soubor
15:40Kytarový koncert – Petr Fiala16:00Loutkové divadlo J. Holasové – “Hrnečku vař”16:00Indická klasická hudba – E. Kubičková (esrádž) T. Reindl (tabla)
17:30Václav Uhlíř, Vít Havlíček – varhany, zvonkohra16:30Slávek Janoušek – folkový písničkář17:00Jazzové improvizace – M. Brunner (flétna), J. Helešic (bicí)
18:30Divadlo Líšeň-Brno “Robinson”18:00Pouta – folková kapela z Pardubic
19:00Miroslav Paleček – písničkář a kytarista

Po celou dobu slavností bude v parku probíhat jarmark chráněných dílen a lidových řemesel, pro děti je připraven dětský zábavný koutek a projížďka na koních. Občerstvit se můžete tradičně (masně i nemasně). V čajovně v secesním altánku můžete ochutnat lahodný bylinkový čaj.
V průběhu slavností se uskuteční den otevřených dveří, ve vstupní hale DSJ bude instalována prodejní výstava obrazů malířky Jarmily Ročkové a Jiřího Kristena.


Vstupné:
Dospělí: 90 Kč
Studenti a důchodci: 60 Kč
Děti do 14 let a zdravotně postižení: zdarma


Výtěžek ze slavností bude využit na zakoupení závěsného transportního a zvedacího systému ERILENS na jeden dvoulůžkový pokoj, jehož cena činí přibližně 150 000 Kč.


Výtěžek akce bude zdvojnásoben nadací Divoké Husy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami