Stolní kalendář Rosky na rok 2007

Pro příští rok vydala Roska ve spolupráci se svými partnery opět vkusný stolní kalendář...

Pro příští rok vydala Roska ve spolupráci se svými partnery opět vkusný stolní kalendář.

Jeho název je Ohňostroj maličkostí a jsou v něm umělecká díla Ivety Pilařové. Každý týden v roce v něm najdete přinejmenším jedno její zajímavé dílo.

Iveta vystudovala střední keramickou školu v Bechyni a poté absolvovala Vysokou školu umělecko-průmyslovou v Praze, ateliér keramiky a porcelánu (u prof. Václava Šeráka) a ateliér alternativních technik (u prof. Adély Matasové). Žije a pracuje v Praze. Spolupracuje s o. p. s. CEROS. Je členem Rosky, která také podporuje její projekty. Mj. ilustruje i náš časopis.

Říká „Rozhodla jsem se ve své diplomové práci pracovat s přijetím handicapu a vznikl rozměrný sochařský objekt-hora s figurkami vrcholových sportovců, majících mou vítězoslavnou tvář. Ve svých uměleckých projektech se snažím reagovat na problémy, které přináší roztroušená skleróza.“

Od roku 1996 pravidelně vystavuje na mnoha místech.

Tento ojedinělý stolní kalendář Rosky na příští rok o formátu 30×17 cm, který je i dobrou prezentací všech lidí s roztroušenou sklerózou si můžete objednat, nejlépe hromadně, pro členy Rosky za akční cenu 50,- Kč/ks. Doporučená cena pro ostatní je 85,- Kč/ks.

Objednávky přijímá a prodej zajišťuje MS centrum Roska v Praze, Praha 7, Tusarova 10/1438, tel./fax: 266 712 511, e-mail: roska.centrum@chello.cz, rs.centrum@centrum.cz a všechny regionální pobočky Roska.

Neváhejte a objednejte si náš unikátní kalendář co nejdříve.

Jaroslav Zika

kalendář (2,71 MB) ke stažení ZDEgalerie/kal_ROS07_FINAL_02_LOW_RES

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami