Nové MS centrum Roska

BRNO, V Srbské ulici v Brně na Vás od září čekají...

Od září 2006 jsem v kanceláři v Brně na ulici Srbská 53, zahájila činnost jako sociální pracovnice pro pacienty s RS a jejich rodiny. Nabízená pomoc bude spočívat v soc. i právním poradenství, nabídkách konzultací nově diagnostikovaným s RS, organizací vernisáží a benefičních koncertů, přednášek, seminářů, možností sehnání zaměstnání, pomoci nastávajícím maminkám s RS.

Roska Brno – město i Brno – venkov nabízí již dlouhodobě rekondice, cvičení, angličtinu, výuku na PC a nově i možnost konzultace s psycholožkou Mgr. Lucií Minaříkovou, zapůjčení i prodej knih s tématikou RS přímo v naší kanceláři. Spolupracujeme i s SMS (Sdružení mladých sklerotiků).

Těším se na každé nové setkání a ráda pomohu každému kdo se ozve mailem, telefonem nebo se zastaví zde v kanceláři. Jsem pacientka s RS, matka dvou dětí a jednoho adoptovaného černouška na dálku, právnička s desetiletou praxí v neziskovém sektoru (především v oblasti rodiny a dítěte).

Věřím, že nemoc je cesta, která nás může přiblížit svému nitru i sobě navzájem, a může z nás učinit „krásnější a vnímavější lidičky“.

Zdraví Mgr. Radomíra Keršnerová

MS centrum Roska, Srbská 53, Brno – po, st. 12-15 hod. a kdykoliv dle domluvy

Tel. 541 589 213, mobil: 731 851 308, e-mail roska.bm@tiscali.cz

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami