V klání o vlastnoruční výrobek získal hospic přes 800 věcí

ČERVENÝ KOSTELEC (Náchodsko), Aranžované květiny, pletené výrobky, řezbářské práce a další díla, budou k vidění na prodejní výstavě bude přístupná veřejnosti od pondělí 9. října do 15. října ...

V soutěži Šikovné ruce pro hospic, kterou vyhlásil Hospic Anežky České v Červeném Kostelci na Náchodsku, se sešlo přes 800 různých výrobků. Aranžované květiny, pletené výrobky, řezbářské práce a další díla, budou k vidění na prodejní výstavě bude přístupná veřejnosti od pondělí 9. října do 15. října ve středisku Háčko v Červeném Kostelci, otevřena bude od 15:00 do 19:00 hodin.

Podle Miroslava Wajsara, ředitele Oblastní charity Červený Kostelec, se výstava koná u příležitosti Světového dne hospiců. Hospic Anežky České v Červeném Kostelci, který byl prvním podobným zařízením v České republice, vloni v prosinci oslavil desáté výročí od svého založení. Červenokostelecký hospic kromě 30 lůžek pro nevyléčitelné pacienty nabízí rodinám, jež se o těžce nemocné a umírající příbuzné starají samy, také vzdělávání v kurzech a půjčovnu speciálních pomůcek.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami