Lidé se mohou na seminářích učit zvyšování sebedůvěry

PRAHA, Jsou určeny lidem, kteří chtějí zvýšit své šance při hledání pracovního místa, i lidem, kteří si chtějí udělat pořádek sami v sobě či v rodině...

Občanské sdružení Promethea ve spolupráci s Lidovou univerzitou zahájilo vzdělávací semináře zaměřené na zvyšování sebedůvěry žen a mužů. Jsou určeny lidem, kteří chtějí zvýšit své šance při hledání pracovního místa, i lidem, kteří si chtějí udělat pořádek sami v sobě či v rodině. Řekla to předsedkyně sdružení Hana Seyčková.

Jednotlivá témata jsou zaměřena například na fyzické i psychické zdraví, tvorbu osobního stylu, zvyšování sebedůvěry, překonávání stresu a trémy, verbální i neverbální komunikaci. Jeden ze seminářů také trochu jinak, než je obvyklé, prezentuje zdravý životní styl a další je věnován správnému oblékání při různých typech postavy a při různých příležitostech. Cyklus seminářů nabízí i základní kulturní a sociálně-politické informace a seznamuje s nejzajímavějšími Čechy, ať už žijí v Česku, nebo uspěli v zahraničí.

Přednášky jsou zaměřeny nejen na teorii, ale především na procvičování získaných vědomostí. Konají se v klubovně Městské knihovny v Praze na Mariánském náměstí a jsou díky podpoře Evropského sociálního fondu a státní dotaci bezplatné. Zájemci se mohou podrobně s jednotlivými tématy i termíny seminářů seznámit na internetových stránkách http://www.promethea.cz/. Absolventi získají na závěr certifikát, který jim dá dobrý pocit, že se sebou něco začali dělat a vykročili po schodišti, kterým se přibližují k představě úspěšného života, uvedla Seyčková.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami