POZVÁNKA NA VERNISÁŽ „Jak vidím okolní svět, mé zážitky a prožitky“

PRAHA, 16. března v 17 hodin se koná vernisáž autorské výstavy Miloslava Mlčkovského...

Srdečně Vás zveme na Vernisáž autorské výstavy Miloslava Mlčkovského „Jak vidím okolní svět, zážitky a prožitky“

dne 16. 3. 2007 v 17,00 hod v prostorách Centra práce pro zdravotně znevýhodněné spoluobčany v ulici Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4 Pankrác

Rádi bychom Vás přivítali ve společnosti B.P.T. v Centru práce pro zdravotně znevýhodněné občany, v prostorách cvičné kavárny pro zdravotně znevýhodněné. V naší společnosti se stalo již tradicí, že poskytujeme prostor nácvikové kavárny pro presentaci děl zdravotně znevýhodněných. Dne 16.3.2007 v 17,00 hod zahajujeme autorskou výstavu pana Milana Mlčkovského.

Tématem jeho děl je především architektura, ale on sám popisuje své dílo spíš jako zaznamenání postřehů ze svého okolí.

Slovo autora:

…………..i zde nalézám nejen pomoc koně v mé terapii a uspokojení vyplývající z možnosti pomoci druhým, ale i mnoho nádherných výtvarných námětů. Na pořádané výstavě uvidíte práce provedené jako kresby (tužka, pero), grafiku, akvarel i kombinovanou techniku, především s náměty architektury.

Zatím zde nejsou portréty ani jiné obrazy z dalších oblastí tvorby. Doufám, že snad někdy příště se podaří i to. Je to právě tato práce, umožňující se s Vámi podělit o mé zážitky a prožitky ale přinášející mi i řadu krásných chvil při vlastní práci, která je, vzhledem k mému zdravotnímu stavu, zahrnujícímu i postižení pravé ruky, určitou terapií.

Už Váš zájem je pak i pro mne velkou odměnou.

Autorova díla shlédli návštěvníci výstavních prostor v Hong Kongu, New Yorku, Praze v Paláci u Hybernů, Atriu, Živnobance, Národním muzeu, Náchodě a dalších místech České republiky.

Těšíme se, že Vás přivítáme na vernisáži autora pana Miloslava Mlčkovského v prostorách společnosti B.P.T. v ulici Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami