Pokus o (přinejmenším) český rekord

Chata Čeřínek na VYSOČINĚ, 20. dubna uspořádá Sdružení mladých sklerotiků pokus o (přinejmenším) český rekord v počtu naráz (self)aplikovaných injekcí s interferony a glatiramer acetátem,..

V pátek 20. dubna uspořádá Sdružení mladých sklerotiků (SMS) pokus o (přinejmenším) český rekord v počtu naráz (self)aplikovaných injekcí s interferony a glatiramer acetátem, tedy s léky prokazatelně zpomalujícími postup roztroušené sklerózy.

Vlastní pokus se ve spolupráci s Agenturou Dobrý den uskuteční v pátek 20. dubna ve 21 hodin ve společenské místnosti chaty Čeřínek na Vysočině (http://www.webrex.cz/cerinek/chata/index.php?menu=9&jedinecnejmeno=).

Chata už je plně obsazená v rámci víkendové akce SMS „Upálíme sklerózu“ (http://www.klubsms.cz/akce.html), nicméně jsou vítáni další zájemci, kteří by se chtěli aktivně podílet jen na rekordu (a tedy si píchnout injekci s lékem první volby za účasti zástupců Agentury Dobrý den i médií), se mohou přihlásit u Majky Chvátalové (marie.chvatalova@klubsms.cz).

Agentura Dobrý den nabídla SMS, že rekord bude zapsán do aktuálního vydání České knihy rekordů, a to třeba i se jménem každého zúčastněného (záleží na každém, zda bude chtít být uveden jmenovitě). Každý ze zúčastněných by mohl získat knihu se zápisem rekordu a svým vlastním jménem jako vzpomínku na akci. Obvyklá cena knihy je 399,- Kč, Agentura Dobrý den ji „spolurekordmanům“ nabízí po 350,- Kč.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami