Kooperativa nabízí speciální zvýhodněný program pro občany se zdravotním postižením

V pojištění motorových vozidel jde o slevu 10 % na povinné ručení, v pojištění domácnosti získají držitelé průkazu ZTP a ZTP - P slevu 10 % z ročního pojistného...
Kooperativa pojišťovna připravila na českém trhu unikátní program pojistných produktů se zvýhodněnými sazbami a podmínkami tak, aby co nejvíce vyhovovaly reálným potřebám lidí se zdravotním postižením. Jak uvedl na nedávné konferenci INSPO JUDr. Jiří Novotný, zatím využilo nabídky Kooperativy jen 662 klientů v pojištění majetku a 804 klienti v povinném ručení. Protože jde o velmi zajímavé zvýhodnění, přinášíme další podrobnosti.
V pojištění motorových vozidel jde o slevu 10 % na povinné ručení, a to navíc vedle bonusu, který klientovi náleží, a k tomu zdarma rozířené asistenční služby na území České republiky i v zahraničí. Konkrétně se tím míní příjezd mechanika a jeho práce po dobu 30 minut, odtah vozu do vzdálenosti 50 km, uložení a ostraha vozidla až na 10 dnů, přeprava klienta až do 50 km z místa škodní události.
V zahraničí zahrnuje tato rozšířená asistence zdarmapříjezd odborného opraváře, odtah na 50 km, bezplatné uskladnění a ostrahu vozidla až na 7 dní a do 13 EUR za den, doručení vzkazu, telefonické tlumočení pro vzájemný překlad, právní pomoc pro případ dopravní nehody do 750 EUR, zprostředkování cizozemské hotovosti do 1 000 EUR, ubytování řidiče a spolucestujících na jeden nocleh v hotelu do 50 EUR na osobu
V pojištění domácnosti získají držitelé průkazu ZTP a ZTP – P slevu 10 % z ročního pojistného, navíc invalidní vozík nebo jiné rehabilitační nebo zdravotní pomůcky budou pojištěny nejen v bytě, jeho příslušenství, společných nebytových prostorách budovy, ale i mimo tyto prostory na území celé České republiky, a to proti škodám vzniklým prostou krádeží nebo nezjištěným vandalem. Pojištěn je i asistenční pes.
U pojištění nemovitosti získá držitel průkazu ZTP a ZTP – P slevu 10 % z ročního pojistného. Spolu s nemovitostí budou automaticky pojištěny i dopravní mechanismy připojené k budově, které slouží pro usnadnění přístupu pojištěného do jeho bytu (pohyblivá plošina, individuální výtah apod.). Tyto věci budou automaticky pojištěny také proti škodám způsobeným nezjištěným vandalem či strojními riziky.
U pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli představuje cenové zvýhodnění 15 % z ročního pojistného.
K uzavření pojištění je třeba předložit průkaz ZTP nebo ZTP/P, průkaz může mít i osoba žijící ve společné domácnosti. Pojišťovna nabízí i přepracování již existující starší pojistné smlouvy na zvýhodněné podmínky.
“Vstřícnosti Kooperativy si velmi ceníme – nejde totiž jen o zvýhodněné produkty a podporu dalších projektů, ale jde o dlouhodobé komplexní vytvoření přátelského prostředí pro postižené,” uvedl předseda Národní rady zdravotně postižených ČR Václav Krása.
Kooperativa, pojišťovna, a. s., je druhou největší pojišťovnou v ČR. V současné době má více než 300 obchodních míst a produkty Kooperativy lze sjednat i v pobočkách České spořitelny. Klientům je k dispozici dále několik tisíc externích spolupracovníků, nonstop zelená linka 800 105 105 a internetové stránky www.koop.cz.
Firma má základní kapitál 2,8 miliardy Kč. Kooperativa je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group, která loni získala od prestižní agentury Standard & Poor´s rating A+ se stabilním výhledem. Koncern zaujímá v současnosti první či druhou pozici na trzích v Rakousku, v České republice, na Slovensku a v Rumunsku. K dalším klíčovým trhům náleží Polsko, Maďarsko, Chorvatsko, Srbsko a Černá Hora a Bulharsko. Dále je skupina zastoupena v Bělorusku, na Ukrajině, v Německu, v Lichtenštejnsku, v Itálii a ve Slovinsku. Žádný jiný pojišťovací koncern do takové míry prostor zemí střední a východní Evropy nepokrývá.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami