ŠkoFIN přichází se zvýhodněným úvěrem Handy

Pod názvem úvěr Handy je určen pro nákup vozu handicapovanými spoluobčany. Kromě toho, že je úvěr možné využít na nákup nových vozů značky Škoda Fabia Combi a Škoda Roomster, lze jej využít i na nákup speciálně upraveného ojetého vozu...
Úvěr Handy mohou handicapovaní občané použít na nákup nových vozů značky Škoda Fabia Combi a Škoda Roomster i speciálně upraveného ojetého vozu. Doprovodné akce projektu přinášejí i řadu výhod, jako například slevu ve výši 13 % z pořizovací ceny vozu nebo automatickou převodovku zdarma u limitovaného počtu vozů.
Konkrétně společnost ŠkoFIN zajišťuje financování nákupu vozů a ve spolupráci se Škoda Auto poskytuje cenové zvýhodnění na dodávaná auta. Česká pojišťovna v rámci pojištění těchto vozů nabízí rozšířenou asistenci. Počítá se i s možností individuálních úprav vozu pro postižené či využití příspěvku na koupi vozu od státu. Pro handicapované občany tak bude zajištěn kompletní servis od dodání, financování, úpravy vozu až po servis.
„Společnost ŠkoFIN představila nový finanční produkt, který je průlomem v poskytování finančních služeb handicapovaným občanům. Pod názvem úvěr Handy je určen pro nákup vozu handicapovanými spoluobčany. Kromě toho, že je úvěr možné využít na nákup nových vozů značky Škoda Fabia Combi a Škoda Roomster, lze jej využít i na nákup speciálně upraveného ojetého vozu. Doprovodné akce projektu přináší i řadu výhod, jako např. slevu ve výši 13 % z pořizovací ceny vozu nebo automatickou převodovku zdarma u limitovaného počtu vozů,“ vysvětluje Ing. Roman Vavroň, vedoucí obchodního oddělení a produktového marketingu.
Dalšími dvěma finančními produkty jsou jednoletý a dvouletý operativní leasing Handy, které nabízejí užívání vozu formou pronájmu na jeden nebo dva roky podle potřeby klienta, a to s veškerým komfortem a servisem (havarijní pojištění, povinné ručení, silniční daň, silniční asistence, údržba a servis, likvidace pojistných událostí a poskytnutí náhradního vozidla apod.). Cena pronájmu je 2.67 Kč / km.
Více informací: Dušan Fornůsek, ŠkoFIN, tel. 224 992 338, 605 207 460, fornusek.dusan@skofin.cz
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami