Novinkou Dnů zdravotně postižených v Olomouci bude Handicapiáda

OLOMOUC, Dovolujeme si Vás srdečně pozvat k účasti na 14. ročníku veletrhu DNY ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝCH, který se bude konat ve dnech 24. – 26. června na výstavišti Flora...
Národní projekt s názvem HANDICAPIÁDA obohatí 14. ročník veletrhu Dny zdravotně postižených, který se uskuteční 14. až 16. června v Olomouci. Jeho obsahem budou jak prodejní Výstava výtvarných prací zdravotně postižených občanů, tak Dny sportu, her a zábavy bez bariér, tvůrčí dílny s nabídkou zajímavých programů pro volný čas, pěvecké, divadelní a taneční vystoupení osob s postižením na téma „Podívejte, co umíme a jak žijeme“, módní přehlídka „Móda pro handicapované“, Kavárna zdraví, Internetová kavárna, poradna pro život s postižením „Paragrafik“ a další aktivity.
Prodejní a kontraktační výstava kompenzačních, rehabilitačních a protetických pomůcek a potřeb pro zdravotně postižené.

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás srdečně pozvat do Olomouce k účasti na 14. ročníku veletrhu DNY ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝCH, který se bude konat ve dnech 24. – 26. června na výstavišti Flora.

DNY ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝCH v letošním roce zaštiťují dva projekty, které v Olomouci budou probíhat, a to veletrh a HANDICAPIÁDA.

Hlavním posláním a cílem veletrhu je umožnit širokou prezentaci kompenzačních, ortopedických, protetických a rehabilitačních pomůcek, prostředků, vybavení a služeb pro zdravotně postižené, zprostředkovat kontakt mezi výrobci, poskytovateli sociálních služeb, zdravotníky a zdravotně postiženými, nabídnout odborné i zábavné programy pro návštěvnickou veřejnost. Součástí veletrhu bude 3. Konference poskytovatelů sociálních služeb Olomouckého kraje. Do programu veletrhu je zařazena rovněž prezentace humanitárních organizací a občanských sdružení.

Obsahem 1. ročníku výjimečného národního projektu HANDICAPIÁDA budou jak prodejní Výstava výtvarných prací zdravotně postižených občanů, tak Dny sportu, her a zábavy bez bariér, tvůrčí dílny s nabídkou zajímavých programů pro volný čas, pěvecké, divadelní a taneční vystoupení osob s postižením na téma „Podívejte, co umíme a jak žijeme“, módní přehlídka „Móda pro handicapované“, Kavárna zdraví, Internetová kavárna, poradna pro život s postižením „Paragrafik“, již tradiční prezentace Městské policie Olomouc a další.

Vážení přátelé, doufáme, že Vás naše pozvání zaujalo. Dovolujeme si Vám proto současně s těmito základními informacemi zaslat závaznou přihlášku-smlouvu k účasti na veletrhu a další objednávkové tiskopisy. Vaše dotazy jsou v případě nejasností připraveni zodpovědět pracovníci obchodní skupiny 2 – vedoucí projektu Ing. Jaroslava Grecmanová a odborní spolupracovníci Vladimíra Urbášková a Ing. Štěpánka Vronková na telefonním čísle 585 726 111, fax: 585 413 370, e-mail: veletrh@flora-ol.cz. Aktuální informace naleznete na naší internetové adrese: http://www.flora-ol.cz.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi v Olomouci.

Ing. arch. Zdeněk Štefka, CSc.
ředitel Výstaviště Flora Olomouc, a.s

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami