Ceny za firemní a individuální filantropii VIA BONA podesáté

Neziskové organizace tak mohou poděkovat svým dárcům a partnerům, firmy zase upozornit na své dárcovské aktivity v rámci konceptu společenské odpovědnosti...
Uzávěrka nominací na ocenění VIA BONA 2007 je 20. července 2007. Neziskové organizace tak mohou poděkovat svým dárcům a partnerům. Ceny lze získat ve čtyřech kategoriích – pro velké firmy, pro malé a střední firmy, pro individuálního dárce – mecenáše a za odvahu podpořit inovativní projekt.

CITIGROUP FOUNDATION V USA a NADACE VIA ve spolupráci s THE FOUNDATION FOR A CIVIL SOCIETY, NEW YORK
vyhlašují 10. ročník ceny za firemní a individuální filantropii VIA BONA 2007

Ocenění VIA BONA je určeno firmám i jednotlivcům, kteří pomáhají svému okolí, a to nejen finančními dary. Cílem ocenění je, aby se dárcovství a dobročinnost staly přirozenou součástí našeho života a firemní filantropie stále více využívanou součástí konceptu společenské odpovědnosti firem.

Neziskové organizace tak mohou poděkovat svým dárcům a partnerům, firmy zase upozornit na své dárcovské aktivity v rámci konceptu společenské odpovědnosti.

Ceny VIA BONA lze získat v několika kategoriích:
– Cena pro velké firmy
– Cena pro malé a střední firmy
– Cena pro individuálního dárce – mecenáše
– Cena za odvahu podpořit inovativní projekt

Součástí ceny jsou i finanční odměny v celkové výši 200 000 Kč, které ocenění předají dle vlastního uvážení některé neziskové organizaci. Slavnostní vyhlášení ceny VIA BONA proběhne v září 2006. Návrhy na ocenění mohou zasílat jak obdarované nestátní neziskové organizace, tak samotné firmy či jednotlivci. Uzávěrka nominací je 20. 7. 2007.
Přihlášky laskavě zasílejte na adresu Nadace VIA, Táňa Hlavatá, Jelení 195/9, 118 00, Praha 1 English Pages

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami