NÁRODNÍ DEN ROZTROUŠENÉ SKLERÓZY

25. červen se stal před 5 lety Národním dnem roztroušené sklerózy v České republice. Již tradičně probíhaly o víkendu 23. – 24. června po celé zemi akce, jejichž posláním je upozornit na problematiku lidí trpících touto chronickou nemocí, která postihuje zejména mladé lidi v nejproduktivnějším věku...

25. červen se stal před 5 lety Národním dnem roztroušené sklerózy v České republice. Již tradičně probíhaly o víkendu 23. – 24. června po celé zemi akce, jejichž posláním je upozornit na problematiku lidí trpících touto chronickou nemocí, která postihuje zejména mladé lidi v nejproduktivnějším věku.

Vyvrcholením Dne roztroušené sklerózy je opět

Národní pacientská konference: „Místo pro kvalitní život s roztroušenou sklerózou“,

která se koná 25. 6. 2005 od 10 do 17 hodin v konferenčním centru ILF v Praze.

Očekává se účast více než 160 lidí s RS z celé republiky. Na její podporu obdržel organizátor – Unie Roska grant Ministerstva zdravotnictví ČR.

Smyslem Národní konference je formou přednášek a wokshopů setkání a výměna názorů mezi pacienty a předními odborníky zabývající se diagnostikou, léčbou a problematikou roztroušené sklerózy.

Účast na konferenci není vázána na členství v Unii Roska, je určena zejména pro zájemce z řad nemocných s roztroušenou sklerózou a jejich lékaře.

Odbornou garanci převzala doc. MUDr. Eva Havrdová, CSc.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami