Umíte se prodat na trhu práce?

Seminář určený pro nezaměstnané, osoby se zdravotním postižením a organizace poskytující služby lidem, kteří hledají práci, se uskuteční v rámci...

Seminář určený pro nezaměstnané, osoby se zdravotním postižením a organizace poskytující služby lidem, kteří hledají práci, se uskuteční v rámci doprovodného programu veletrhu HOSPIMedica ve středu 17. října od 10.30 do 12 hodin v sálu D Kongresového centra na brněnském Výstavišti.

Pohled na danou problematiku z hlediska organizace pomáhající lidem se zdravotním postižením nabídne nejdříve Šárka Mikulková z Ligy za práva vozíčkářů, poté se Pavlína Houdková a Dana Mošnerová ze sdružení Alfa Human Service podělí o zkušenosti organizace pomáhající lidem pečujícím o lidi se zdravotním postižením.

V závěru zbude čas i na diskusi a výměnu názorů a zkušeností. Po semináři „Umět se prodat na trhu práce“ následuje na stejném místě od 12 do 13 hodin seminář „Syndrom vyhoření“ a od 15 do 16.30 hodin „Na školu není nikdy pozdě aneb vzdělávání pracovníků v sociálních službách“, které oba povede Mgr. Martina Chmelová z Alfa Human Service. Další informace jsou na www.helpnet.cz/kalendar-akci.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami