Benefiční koncert “Pro IMPULS”

PRAHA, 13. listopadu se od 19,30 hod. uskuteční 3. benefiční koncert Clarinet Factory, PKF, Tomáše Rychetského a Nataši Novotné (tanec), Alana Vitouše (perkuse) ve prospěch NF IMPULS. Vstupenky pro členy UNIE ROSKA a Sdružení SMS v hodnotě 100,-Kč + 100,-Kč dar ve prospěch NF IMPULS lze...

Již třetím rokem pořádá Nadační fond Impuls ve spolupráci s Clarinet Factory (České klarinetové kvarteto) a Pražskou komorní filharmonií benefiční koncert „Pro IMPULS“, jehož výtěžek je použit na podporu MS center v celé České republice.

Díky předešlým dvěma koncertům „Ozvěny z kamene I. a II.“ se NF Impuls podařilo rozdělit více než 2 000 000,- Kč do MS center VFN Praha, FN Ostrava Poruba, FN České Budějovice a do konce letošního roku budou ještě uskutečněny 2 nové projekty v dalších MS centrech.

Dovolte nám proto, abychom Vás pozvali na 3. benefiční koncert „Pro IMPULS“, který navazuje na projekt „Ozvěny z kamene“.

Clarinet Factory a PKF oslovili další významné hudebníky a díky tomu se můžeme těšit na gejzír hudby a originálních prvků Clarinet Factory, Pražské komorní filharmonie a jejich nových hostů Alana Vitouše (perkuse), Tomáše Rychetského a Natašu Novotnou (tanec) Jindry Trapla (V-Jaying) a Lukáše Hájka (mistr zvuku)

dne 13. listopadu 2007 od 19,30 hodin v Divadle Archa, Praha

Vstupenka na koncert v ceně 100,- Kč je spojena s darem 1.500,- Kč ve prospěch Nadačního fondu IMPULS, tj. celkem 1.600,- Kč. V případě nákupu většího množství vstupenek je možné vystavit darovací smlouvu na nadační fond v hodnotě celkového daru. Pro členy UNIE ROSKA a Sdružení SMS je cena vstupenky 100,-Kč + 100,- Kč dar ve prospěch NF IMPULS.

Formou darovací smlouvy je také možné přispět k výnosu koncertu přímo – zástupcům jednotlivých společností bude umožněno odevzdat šek v rámci večera.

Výnos koncertu bude pod dohledem auditora vyúčtován a všichni dárci budou vyrozuměni. Jména dárců budou na základě jejich souhlasu uvedena ve výroční zprávě fondu a na webových stránkách NFI.

Kontakt pro objednání vstupenek za cenu 100,- + 100,-Kč dar ve prospěch NF IMPULS pro členy UNIE ROSKA na e-mailové adrese karelh@roska.eu a členy Sdružení SMS na e-mailové adrese ha.vagnerova@seznam.cz

Kontakt pro objednání vstupenek za plnou cenu tj. 100,- + 1500,-Kč dar ve prospěch NF IMPULS na e-mailové adrese info@aktivnizivot.cz nebo impuls@multiplesclerosisc.cz

Děkujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami