Zvolte Dobrovolníka východních Čech v internetovém hlasování!

PARDUBICE, Při slavnostním galavečeru Den D 6. března 2008 ve Východočeském divadle v Pardubicích budou již tradičně oceněni ti, kdo pracují bezplatně ve prospěch druhých. O jedné z cen může rozhodnout i široká veřejnost v internetovém hlasování...

Při slavnostním galavečeru Den D 6. března 2008 ve Východočeském divadle v Pardubicích budou již tradičně oceněni ti, kdo pracují bezplatně ve prospěch druhých. O jedné z cen může rozhodnout i široká veřejnost v internetovém hlasování.

„Všech padesát pět obdržených nominačních listů jsme umístili na internetové adrese www.skp-centrum.cz/dend. Návštěvníci našeho webu tak mohou elektronicky hlasovat pro kandidáta, který je zaujme. Internetové hlasování bude probíhat od 20. 2. do 5. 3. 2008“ vysvětluje Leoš Malina, zástupce ředitele občanského sdružení SKP-CENTRUM.

Galavečer Den D zažívá letos už svůj čtvrtý ročník a tradičně jej moderuje Jakub Železný z České televize. Ocenění dobrovolníci přebírají z rukou významných regionálních osobností originální keramickou sošku anděla ze severomoravského uměleckého ateliéru Černá kočka a další ceny věnované partnery večera. Letošní ročník se koná pod záštitou vicehejtmana Pardubického kraje Romana Línka, hejtmana Královéhradeckého kraje Pavla Bradíka a primátora Statutárního města Pardubice Jaroslava Demla.

„Navštivte náš web, dejte hlas svému dobrovolníkovi, podívejte se na naše stránky a třeba se i vy zatoužíte stát na chvíli dobrovolníkem; je to takový pozitivní adrenalin“ zve Leoš Malina z občanského sdružení SKP-CENTRUM.

Tradičním generálním partnerem galavečera Den D je společnost Provident Financial. Den D 2008 je prvním společným galavečerem Den D pro oba východočeské kraje.

Kontakt : Leoš Malina, DiS., zástupce ředitele SKP-CENTRUM, o.s., 774 658 585, leos.malina@skp-centrum.cz

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami