POČÍTAČOVÉ KURZY

PRAHA, B.P.T. spol. s r.o. zajišťujeme zprostředkování práce, zaměstnáváme a vzděláváme zdravotně znevýhodněné (postižené) spoluobčany...

B.P.T. spol. s r.o. zajišťujeme zprostředkování práce, zaměstnáváme a vzděláváme zdravotně znevýhodněné (postižené) spoluobčany.

Počítačové kurzy

V průběhu kurzů se naučíte, jak počítač ovládat, pracovat se soubory a složkami, napsat text, vyhledávat informace na internetu a komunikovat s ostatními pomocí e-mailu. Věk ani míra postižení nejsou důležité. Rozhoduje jenom Vaše chuť učit se novým věcem.

V každém kurzu jsou maximálně tři žáci, kteří jsou vedeni zkušenými lektory. Ke každému je přistupováno individuálně s ohledem na jeho možnosti.

Každý kurz trvá standardně pět týdnů, dvakrát týdně dvě hodiny výuky, k tomu je důležitá ještě obdobná příprava doma. Pokud nemáte počítač doma, můžete pro domácí přípravu využít i naši učebnu, pokud je volná.

Kurzy probíhají od pondělí do čtvrtka od 9:00 do 17:00.

Na konci lekcí je možné si domluvit konzultaci o probrané látce.

Pro zdravotně znevýhodněné jsou všechny učební materiály zdarma.

Každý kurz je zakončen výstupním testem. V případě úspěšného složení obdržíte Certifikát Centra vzdělávání B.P.T. spol. s r.o. a máte možnost postoupit do dalšího navazujícího kurzu.

Vaše dotazy zodpovíme a další informace Vám rádi poskytneme na e-mailu: podana.ruka@ibpt.cz nebo info@ibpt.cz případně telefonicky: 241 405 173

V současné době nabízíme tyto kurzy:

Základy PC, Word, Excel, Internet + Outlook

ECDL

Jsme akreditovaným testovacím střediskem a můžeme provádět testy ECDL. V rámci projektu Podaná ruka testujeme pouze osoby zdravotně znevýhodněné.

Pro zdravotně znevýhodněné spoluobčany, kteří jsou klienty projektu Podaná ruka je ECDL Index i složení testů financováno Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem ČR a rozpočtem hlavního města Prahy, právě v rámci Podané ruky.

V případě zájmu můžete kontaktovat managera projektu ECDL Jitku Křížkovou, e-mail: jitka.krizkova@ibpt.cz, mobil: 724 838 425

Více v sekci PROJEKTY PRO NÁS

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami