Registrace v databázi zájemců o zaměstnání

Společnost HANDY Partner, s.r.o. se zabývá vyhledáváním vhodných pracovních příležitostí pro registrované zájemce v celém spektru profesí a pro různé úrovně řízení. Naše společnost při zabezpečování svých činností zaměstnává více než 80% osob se zdravotním postižením...

Vážená paní, vážený pane,

Dovolujeme oslovit si Vás s nabídkou nezávazné anonymní registrace v databázi zájemců o zaměstnání.

Společnost HANDY Partner, s.r.o. se zabývá vyhledáváním vhodných pracovních příležitostí pro registrované zájemce v celém spektru profesí a pro různé úrovně řízení. Naše společnost při zabezpečování svých činností zaměstnává více než 80% osob se zdravotním postižením.

Zkušenosti v oblasti personálního marketingu nám pomohly identifikovat možnosti dalšího rozvoje našich služeb a to směrem k současným zaměstnancům, kteří dosud aktivně nevyhledávali a ani nezjišťovali možnosti zaměstnání u jiného zaměstnavatele. Zájemcům o naše služby nabízíme zcela anonymní registraci s možností vydefinovat si požadavky na druh hledané práce, region, finanční podmínky apod.

Po doručení Vámi vyplněného dotazníku Vám budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu (může být samozřejmě anonymně a účelově založena jen pro tuto akci) zasílány nabídky zaměstnavatelů podle Vámi definovaných parametrů. Až v okamžiku, kdy Vás některá nabídka osloví, můžete zkontaktovat naší společnost, která zprostředkuje kontakt se zástupci vybrané společnosti.

Na tomto místě bychom rádi uvedli veřejný příslib v tom smyslu, že každý zájemce, který změnu zaměstnavatele s naší pomocí zrealizuje obdrží stabilizační příspěvek v hodnotě 30.000,-Kč. Tuto částku vyplatíme ze získané odměny od nového zaměstnavatele, jejíž hodnota se standardně pohybuje ve výši 2 – 3 násobku hrubé mzdy zaměstnance.

Z těchto informací je zřejmé, že naší prioritou určitě není okamžitý zisk, ale dlouhodobá zajímavá práce pro naše, především zdravotně postižené spolupracovníky.

Pokud tedy budete chtít vyzkoušet naše služby a minimálně srovnat si Vaše očekávání s nabídkou zaměstnavatelů v konkrétním regionu a profesi, vyplňte prosím formulář a předejte osobě, která Vám jej poskytla.

Za projevenou důvěru děkuji a těším se na spolupráci.

Ing. Karin Klusová, personální poradce

clanky/osobni dotaznik

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami