Mezinárodní soutěž pro umělce s handicapem

Finanční ceny ve výši 500, 300 a 150 amerických dolarů čekají na vítěze mezinárodní soutěže umělců s handicapem, kterou vyhlásila organizace Phoenix Sister Cities, sdružující sesterská města Phoenixu z Arizony v USA, mezi nimiž je i Praha. Zúčastnit se jí mohou handicapovaní umělci od 19 let (nejen z Prahy), uzávěrka soutěže byla prodloužena do 31. října 2008....
Finanční ceny ve výši 500, 300 a 150 amerických dolarů čekají na vítěze mezinárodní soutěže umělců s handicapem, kterou vyhlásila organizace Phoenix Sister Cities, sdružující sesterská města Phoenixu z Arizony v USA, mezi nimiž je i Praha. Zúčastnit se jí mohou handicapovaní umělci od 19 let (nejen z Prahy), uzávěrka soutěže byla prodloužena do 31. října 2008.

Do soutěže se přijímají pouze dvourozměrné umělecké práce, ne větší než 60 x 75 cm, zhotovené jakoukoliv technikou. Z každé zúčastněné země (USA, ČR, Čína, Francie, Irsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Kanada, Tchajwan) vybere porota nejlepší práci a z nich pak budou vybrány tři vítězné, které obdrží finanční ceny.

Všechny soutěžní práce budou vystaveny v průběhu listopadu 2008 v Irském kulturním středisku ve Phoenixu a také v online galerii, kde jsou již zveřejněny práce z minulých dvou ročníků mezinárodní soutěže.

Podrobnosti o soutěži včetně přihlášky jsou uvedeny v přiložených propozicích soutěže.

Soubor ke stažení: Soutěžní propozice
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami