Hledá se sestra roku 2008

Soutěž je určena všem sestrám, porodním asistentkám, sestrám domácí a sociální péče i dalším nelékařským zdravotním pracovníkům, nominace je třeba zaslat do 5. prosince....
Soutěž je určena všem sestrám, porodním asistentkám, sestrám domácí a sociální péče i dalším nelékařským zdravotním pracovníkům, nominace je třeba zaslat do 5. prosince.
Redakce odborného časopisu Sestra vyhlásila už IX. ročník soutěže Sestra roku. Hledá se v ní „nejlepší“ zdravotní sestra ve třech kategoriích – Sestra v nemocniční a ambulantní péči, Sestra v sociální péči a Sestra ve výzkumu a vzdělávání. Navíc je každoročně udělována Čestná cena za celoživotní dílo v ošetřovatelství. Přihlaste svou kandidátku nebo kandidáta a pomozte mu získat toto prestižní ocenění!
Soutěž je určena všem sestrám, porodním asistentkám, sestrám domácí a sociální péče i dalším nelékařským zdravotním pracovníkům. Kandidáty na ocenění Sestra roku mohou navrhovat jak jejich kolegové, nadřízení a lékaři tak i zástupci odborných společností a pacienti. Formulář včetně důležitého motivačního dopisu se musí zaslat na adresu časopisu Sestra nejpozději do 5. prosince 2008. Formulář včetně podrobných pravidel soutěže naleznete na webových stránkách soutěže www.sestraroku.cz, v odborném časopise Sestra a ve Zdravotnických novinách.

Při hledání vítěze se bude posuzovat zejména nadstandardní přístup při zvládání náročných situací, vykonání výjimečného činu v každodenní ošetřovatelské praxi nebo aktivity směřující ke zkvalitňování vzdělávacího systému v oblasti zdravotnictví a ošetřovatelství.

Zdroj: helpnet.cz

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami