Rekvalifikační kurz Pracovník grafického studia

PRAHA, Pro neziskovky jej nabízí Ateliér ALF za polovinu, případně za odpracování celkové hodinové dotace kurzu. 2. dubna budeme otevírat rekvalifikační kurz „Pracovník grafického studia“. Jde o kurz se zaměřením na Adobe Indesign, Adobe Photoshop a Adobe Illustrator. Po absolvování kurzu budete schopni...
Pro neziskovky jej nabízí Ateliér ALF za polovinu, případně za odpracování celkové hodinové dotace kurzu.

Bezbariérová škola nových technologií a vizuální komunikace Ateliér ALF pro Vás opět připravila speciální nabídku kurzů s 50-ti% slevou pro nevládní neziskové organizace.

2. dubna budeme otevírat rekvalifikační kurz „Pracovník grafického studia“. Jde o kurz se zaměřením na Adobe Indesign, Adobe Photoshop a Adobe Illustrator. Po absolvování kurzu budete schopni Vy nebo Váš pracovník vytvořit veškeré tiskoviny spojené s propagací Vaší organizace.

Cena kurzu po slevě je 12 000,- Kč. Kurz bude probíhat v dopoledních hodinách a jeho celková hodinová dotace je 120 hodin.

Pokud jste organizací, která pomáhá klientům, kteří se nemohou uplatnit na trhu práce, jsou nějakým způsobem sociálně znevýhodněni nebo jim hrozí sociální vyloučení a mají alespoň základní znalost práce na PC, nabízíme tentýž kurz i pro Vaše klienty, a to zdarma, resp. formou odpracování celkové hodinové dotace kurzu. Věnuje-li se Váš klient nějaké tvůrčí činnosti a je-li schopen ji veřejně prezentovat v prostorách Ateliéru ALF, je možné odpracování kurzu uskutečnit i tímto způsobem; v ostatních případech určíme pracovní náplň sami s ohledem na aktuální potřeby naší organizace.

Veškeré informace na tel.: 774 859 777.

Dále Vám nabízíme 3-denní kurz tvorby webových stránek „FrontPage – www stránky snadno a rychle“. Kurz se bude konat 5.5. – 7.5. 2009 v odpoledních hodinách od 13.15 – 17.30. Cena kurzu je 3 000Kč.

S pozdravem a přáním hezkého dne za Ateliér ALF

Veronika Bartoňová
774 859 777
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami