Temno 09

BRNO, Temno je celonoční hra po městě Brně, kde na každém stanovišti je potřeba vyluštit šifru ve kterém je skryto umístění dalšího stanoviště. Jediná podmínka je, že účastník musí jet na mechanickém/elektrickém vozíku = nemusí být vozíčkář. Vozíčkář jede se svým asistentem, který by měl do hry zasahovat ...

Ukažte, že máte pro strach uděláno a že nemáte prázdno v hlavě.

Temno je celonoční hra po městě Brně, kde na každém stanovišti je potřeba vyluštit šifru ve kterém je skryto umístění dalšího stanoviště. Pokud účastník šifru nevyluští, může požádat o tzv. alternativní úkol. Pokud nesplní ani ten, soutěž pro něj končí. Stejně tak možné hru opustit kdykoliv jindy. Konec hry je v ranních hodinách.

Jediná podmínka je, že účastník musí jet na mechanickém/elektrickém vozíku = nemusí být vozíčkář. Vozíčkář jede se svým asistentem, který by měl do hry zasahovat co nejméně. V případě, že jej nemá, může mu je Domov pro mne přidělit. Trasa není extrémně fyzicky náročná, minulý ročník dojeli težcí myopati na elektrickém vozíku. Je povolen jeden asistent, který nesmí do hry zasahovat.

Hra je CELONOČNÍ! Předpokládáný konec je v brzských ranních hodinách. Každý účastník soutěží na vlastní odpovědnost. Organizátoři zajistí pro nouzové případy dodávkové auto.

Povinná výbava:
teplé spodky, tužka-papír, mapa brna (zde za 39,-), mobil, svítilna, MOZEK

Startovné:
50 Kč na dvojici splatné hotově na startu

Start: Na utajeném místě 26. června 2009

Více ZDE

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami