Vzdělání na dosah ruky

Sport klub Oloví o.s. ve spolupráci s kutnohorským Občanským sdružením J.A.S pořádá dne 17.10.2009 v kulturním domě Oloví...

Program akce je rozdělen na odpolední od 14.00 hod. věnovaný dětem a večerní od 20.00 hod. věnovaný dospělým.

V odpoledním programu vystoupí a zazpívá vítěz soutěže Česko hledá Superstar Zbyněk Drda, dále pohovoří herec Jiří Krytinář, s úryvky z muzikálu Kleopatra se představí amatérské divadlo z Prahy Black Velvet a vystoupení budou mít i samotní žáci ZŠ Oloví. Chybět nebude ani módní přehlídka volnočasového oblečení, které se zúčastní další účastník soutěže Česko hledá Superstar Michael Foret, který zazpívá ve večerním bloku. Jako další host akce je spoluzakladatelka a v současné době předsedkyně správní rady Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením p. Lenka Kohoutová a veřejnost si bude moci zároveň prohlédnout výstavu fotek první mediálně známé handicapované modelky v Čechách Mgr. Jany Flechtnerové, která bude též hostem benefiční akce.

Během akce proběhne autogramiáda Zbyňka Drdy, Jiřího Krytináře a Michaela Foreta , kde si veřejnost bude moci zakoupit CD zmíněných interpretů soutěže Česko hledá Superstar a knihu herce Jiřího Krytináře.

Účast na akci přislíbil dále herec Miroslav Etzler, Yvetta Blanarovičová a v jednání jsme také s moderátorem Honzou Musilem.

Výtěžek celé akce bude věnován základní škole v Oloví, k vybudování bezbariérového přístupu, čímž se škola stane na sokolovsku jednou z těch, která otevře cestu k běžnému základnímu vzdělání osobám, nebo-li dětem se zdravotním postižením.

Patronát nad celou akcí převzali Jiří Krytinář, Zbyněk Drda, Michael Foret, Lenka Kohoutová.

Bohužel je přístup do místního kulturního domu bariérový, ale budou k dispozici lidé, kteří návštěvníkům upoutaným na invalidní vozík rádi pomohou.

Chcete-li prožít příjemný den a zároveň podpořit dobrou věc, vstupenky si můžete zakoupit od 21.9.2009 v restauraci Na Vršku v Oloví, v restauraci Shark Pub Oloví , na MÚ Oloví – podatelna, nebo kontaktovat paní Štětinovou, která je pro vás zajistí – tel. 775315491.

Ceny vstupenek na odpolední program : děti do 6-ti let zdarma, od 6-ti let do 15-ti let 50,- Kč a od 15-ti let 100,-Kč, držitelé průkazu ZTP a ZTP/P 50,- Kč, na večerní taneční zábavu cena vstupenky 75,- Kč.

Celá akce proběhne pod záštitou Sport klubu Oloví ve spolupráci s OS J.A.S .

Iniciátorkou vzniku a předsedou OS J.A.S je Mgr. Jan Flechtnerová, první mediálně známá handicapovaná fotomodelka v Čechách, která je upoutána na invalidní vozík. Sdružení je zaregistrované MV ČR jako dobrovolné sdružení občanů za účelem organizace a podpory osob se zdravotním postižením. Soustřeďuje se na lokalizování míst, která osoby se zdravotním postižením potřebují k běžnému každodennímu plnohodnotnému životu, ale nezřídka jsou pro ně téměř nedostupná. Občanské sdružení myslí i na seniory a maminky s dětskými kočárky.

Sport Klub Oloví je místní nezisková organizace sdružující fotbalisty a volejbalisty z Oloví. Předesedou Sport klubu je v současné době pan Jakub Hofman.

Na Vaši podporu se jménem OS J.A.S a Sprtu klubu Oloví těší Andrea Štětinová – člen výboru OS J.A.S. a Jakub Hofman – předseda Sport klubu Oloví

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami