Cesty bez bariér

Plánujete rodinou dovolenou s hendikepovaným dítětem? Nevíte, kde si narychlo pronajmout bezbariérový pokoj? Jste vozíčkář, jedete na služební cestu a nevíte, kde přespíte? Hledáte marně v nabídkách Cestovních kanceláří...

Plánujete rodinou dovolenou s hendikepovaným dítětem? Nevíte, kde si narychlo pronajmout bezbariérový pokoj? Jste vozíčkář, jedete na služební cestu a nevíte, kde přespíte? Hledáte marně v nabídkách Cestovních kanceláří.

Navštivte www.cestybezbarier.cz

Projekt „Cesty bez bariér“ uzrával dost dlouhou dobu. Ze svých toulek po republice jsem si přinášel dobré i špatné zkušenosti z ubytováváním vozíčkářů, které jsem si zaznamenával. Až jsem měl po několika letech dosti obsáhlou databázi ubytovatelů. A to v různých krajích republiky, tak i různých cenových kategoriích nebo i kvalitě ubytování. Přemýšlel jsem, jak využít tyto znalosti, až nakonec vznikly tyto stránky. Spojil jsem se s Odborem regionálního rozvoje, cestovního ruchu a kultury Krajského úřadu Královehradeckého kraje a požádal je o podporu a spolupráci, která se stala oboustranně prospěšná.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Bitnami